Ethereum

Ethereum Fiyatı 500 Doları Gördü! – 550 Dolar Hemen Görülecek Mi?

Ethereum fiyatı 500 dolar seviyesine yükseldi.

Ethereum fiyatında son yılların en yüksek seviyesi bugün görüldü. 500.72 dolar seviyesine yükselen Ethereum (ETH) fiyatındaki bu yükseliş yeni yatırımcıların bile kazanç elde etmesini sağladı. Bir süredir kripto para piyasalarında beklentiler yükseliş yönündeydi ve özellikle de Bitcoin fiyatında 18 bin dolar seviyesinin görülmesi ile birlikte çok ciddi yükseliş beklentileri oluşmuştu.

500 Dolardan Sonraki Hamle Ne?

500 doların ardından en büyük beklenti 549 dolar ila 555 dolar arasındaki seviye. Analistler, yakın zamanda 49 dolarlık artışın mümkün olabileceğine dikkat çekerken, yakın zamanda 550 dolar seviyesine yükseliş görülmesine sıcak bakıyorlar.

Analistlerin bir kısmı ise 500 dolar seviyesinden kısa vadede alım yapmanın yatırımcılar için kısa vadede kayıp, orta ve uzun vadede ise yine kazanç sağlayabileceğini belirtiyor.

*Herhangi bir yatırım önerisi veya tavsiyesi niteliğinde değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu