blank
AnalizEthereum

Ethereum Fiyatı Bugün Bu Seviyeyi Görebilir! – Ünlü Analistten Paylaşım!

Kripto para birimi analisti Aayush Jindal, Ethereum yatırımcılarını uyardı.

Kripto para birimi analisti Aayush Jindal, dün 617 dolar seviyesini gören ancak 625 dolar hedefini tutturamayan Ethereum’un kısa süre içerisinde 625 dolar seviyesini görebileceğini açıkladı. 600 dolarlık direnci başarıyla aşan Ethereum (ETH), yakın zamanda oldukça değer kazanmasına rağmen çok sayıda yatırımcının beklentisi 625 dolar seviyesinde.

618 Dolar Riskli Seviye Olarak Görülüyor

Aayush Jindal ve çok sayıda analist 618 dolar ila 619 doları ‘az riskli seviye’ olarak görürken, en riskli seviyeler arasında 620-622 dolar seviyesi gösteriliyor.

620 dolar seviyesinin geçilmesi durumunda analistler 635 dolar seviyesi ve 642 dolar seviyesine doğru yükseliş yaşanmasına ‘sıcak’ bakarken, 620 dolar direnci kırılamazsa gerileme yaşanabileceği belirtiliyor. Bu gerilemenin çok büyük düşüşlere neden olması beklenmiyor.

Yatırımcıların en dikkatli olması gereken seviye olarak 620-622 dolar seviyesi sonrasında 625 dolar seviyesi gösterilmekte.

*Yatırım önerisi veya tavsiyesi niteliğinde değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu