blank
Ethereum

Ethereum Fiyatında Öngörüler 700+ Dolara İşaret!

Ethereum fiyatı için yatırımcıların beklentisi yükseliyor.

Bitcoin fiyatı rekor kırmasına rağmen Ethereum henüz rekor kırabilmiş değil. Milyonlarca yatırımcı yeni rekorların ne zaman kırılabileceğine dair yanıt ararken, Ethereum için henüz beklentiler 700 dolar seviyesinde. 700 dolar beklentisinin bu hafta içerisinde gerçek olmaması üzerine umutlarını gelecek haftaya bağlayan çok sayıda yatırımcı, gelecek hafta 700 dolar engelinin kırılmasını ve ardından 732 dolara kadar yükseliş olmasını bekliyor.

Analistler, 700 dolar seviyelerinde çok fazla engeller olduğunu ve 700 dolar öncesi 680 dolarlı seviyelerin önemli olduğunu belirtirken, anlık düzeltmelerin sık sık olduğu bu dönemde dikkatli olunmasını öneriyorlar.

Özellikle ETH ve diğer altcoinlerin akıbeti için daha önce yayınladığımız habere göz atmanızı öneriyoruz:

İlgili Haber  Altcoin Rallisi Ne Zaman Başlayacak? Bitcoin Hakimiyeti Bize Ne Gösteriyor?

Yükseliş Beklentisi Bitcoin Fiyatına Bağlı

Bitcoin fiyatında 25.000 dolar engelinin aşılması mümkün olabilirse ETH’nin 700 dolar engelini aşabileceğine dair beklentiler mevcut. Özellikle şu an BTC hakimiyeti çok yüksek. BTC’nin bu seviyelerde yatay hareket etmesi ve hakimiyetin de bir miktar düşmesiyle ETH’nin kısa sürede 700 dolar ve üzerini görmesi mümkün olabilir.

*Yatırım önerisi değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu