AnalizEthereum

Ethereum Foundation Sinyali Yine Çalıştı: Düşüşü Yüzde 100 Oranında Bildi

Ethereum Foundation tarafından yapılan toplu kripto para satışları, yine son dönemin zirve fiyatına denk geliyor.

Kripto para sektörü şu an için adeta can çekişiyor ve lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) ile Ethereum (ETH) bu düşüşe öncülük etmekte.

ETH ve BTC fiyatının yaşadığı bu genel sert düşüş, bütün piyasayı kana buladı. Bununla ilgili bir çok uzmandan birçok uyarı yapılmış olsa da ilginç bir indikatör yine %100 oranında doğru bilgi verdi.

İlgili Haber
Ethereum Vakfı Dumpa Mı Hazırlanıyor? 20.000 ETH Kraken'e Gönderildi!

Ethereum’un arkasındaki vakıf olan Ethereum Foundation, görünüşe göre yine tam tepeden satış yaptı. Ethereum Foundation ekibi 2017 yılının son ayında satış yaptığında da herkes ekibi eleştirmişti.

Devamındaki aylarda başlayan düşüş ise Ethereum Foundation’ın önümüzdeki seneler de dahil olmak üzere görülecek en tepe fiyattan ETH sattığını ortaya koydu. Devamında üç yıldan fazla süren bir ayı piyasası başladı. Ethereum Foundation şimdi de tam olarak aynı şeyi başarmış gibi gözüküyor.

Ethereum Foundation, 3 Kere Zirveyi Bildi

Popüler kripto para analisti Edward Morra tarafından paylaşılan önceki uyarı ve mevcut grafik, bunun doğru olduğunu göstermekte. Ethereum Foundation, 11 Kasım tarihinde 20.000 ETH‘yi Kraken kripto para borsasına gönderdi ve burada satış yaptı. Ethereum Foundation daha önce de 17 Mayıs tarihinde satış yaptı ve Çin’in getirdiği düşüşü resmen önceden bildi.

Ethereum fiyatı, vakıf tarafından yapılan son satıştan bu yana %40‘ın üzerinde düştü ve düşmeye de devam ediyor. Ethereum Foundation’ın cüzdanı ise bunun devamındaki günlerde bir hayli dikkat çekecek gibi duruyor.

İlgili Haber
Bitcoin'de Ayıların Hedefi Ne? İşte Muhtemel Taban Fiyatlar!
İlgili Haber
Bitcoin Düşüşü Sonrası Genel Durum Raporu: Yatırımcıların Yüzde Kaçı Zararda?
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu