binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinEthereum Haftalık Rekorunu Kırdı!

Ethereum Haftalık Rekorunu Kırdı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum bugün itibari ile haftalık rekor seviyesine ulaştı. Pekin yönetiminin alt kadroları tarafından geçtiğimiz ay yayınlanan ”en iyi kripto para” listesinde ilk sırada kendisine yer bulan ve teknolojisi ile tüm dünyanın dikkatinden kaçmayan Ethereum bir süredir yaşanan düşüş sürecine rağmen gücünü korudu ve bugün itibari ile 600 dolar sınırını da aşarak 7 günlük istatiki rekorunu kırdı.

Yatırımcılarının bugün itibari ile yüzünü güldürmeyi başaran ve toplamda son 7 gün içerisinde en değerli olduğu gün bugün olan altcoin Ethereum’un bu seviyeye yükselmesi kullanıcıların memnuniyetini sağlayan bir etken olarak gösterildi.

Daha Fazla Yükselmesi Bekleniyor

618 dolar seviyesine bugün ulaşan Ethereum‘un bu 2 hafta normal seviyelerde durması, daha sonrasında ise yükselmeye başlayarak yeni rekorlar elde etmese bile yatırım yapan kullanıcılarına fazlası ile kazanç sağlaması iddia edilen bir gelişme.

Yatırım yapacak ve yapan kullanıcıların Ethereum’dan yana tercihlerini kullanmasının olumlu ve olumsuz yönleri mevcut iken yatırımcıların asıl beklentisi Bitcoin ile birlikte altkoinlerin birlikte yükselmesi, yeni rekorları birlikte kırarak istikrara kavuşması yönünde.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail