AltcoinAnalizEthereumHaberler

Ethereum Haftalık Rekorunu Kırdı!

Ethereum bugün itibari ile haftalık rekor seviyesine ulaştı. Pekin yönetiminin alt kadroları tarafından geçtiğimiz ay yayınlanan ”en iyi kripto para” listesinde ilk sırada kendisine yer bulan ve teknolojisi ile tüm dünyanın dikkatinden kaçmayan Ethereum bir süredir yaşanan düşüş sürecine rağmen gücünü korudu ve bugün itibari ile 600 dolar sınırını da aşarak 7 günlük istatiki rekorunu kırdı.

Yatırımcılarının bugün itibari ile yüzünü güldürmeyi başaran ve toplamda son 7 gün içerisinde en değerli olduğu gün bugün olan altcoin Ethereum’un bu seviyeye yükselmesi kullanıcıların memnuniyetini sağlayan bir etken olarak gösterildi.

Daha Fazla Yükselmesi Bekleniyor

618 dolar seviyesine bugün ulaşan Ethereum‘un bu 2 hafta normal seviyelerde durması, daha sonrasında ise yükselmeye başlayarak yeni rekorlar elde etmese bile yatırım yapan kullanıcılarına fazlası ile kazanç sağlaması iddia edilen bir gelişme.

Yatırım yapacak ve yapan kullanıcıların Ethereum’dan yana tercihlerini kullanmasının olumlu ve olumsuz yönleri mevcut iken yatırımcıların asıl beklentisi Bitcoin ile birlikte altkoinlerin birlikte yükselmesi, yeni rekorları birlikte kırarak istikrara kavuşması yönünde.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu