Ethereum

Ethereum Hard Fork Belirsizliğine Rağmen Talep Görüyor

Ethereum'a talep azalmıyor, artıyor.

Hard fork yaklaştıkça Ethereum tekrar yükseliyor. Bitcoin fiyatının düşük olması ve kripto para piyasalarında beklenmedik hamleler olmasına rağmen Ethereum hard forkunun piyasayı düzeltebileceği ve piyasada beklenenden çok daha iyi performans ve değişim yaratabileceği beklentisi yatırımcıların kripto para tercihleri arasında Ethereum’u katmalarını sağlayan etkenlerden. Bitcoin kadar Ethereum’un ilgi görmesi ve ETH’nin Bitcoin’e göre çok daha az ilgi görmesine rağmen piyasada en fazla ilgi görenler arasında ilk 3 sırada olması, yatırımcılar açısından beklentilerin yüksek olmasını ve piyasayı düzeltebilecek olan kripto paranın Ethereum olabileceğini gösteren nedenlerden.

Ethereum fiyat unsuru ile gözleri üzerine çekebilir

Ethereum’un hard fork sonrasında fiyatının yükselmesi veya değişmesi durumunda yatırımcıların tekrar sektörde 2. sıraya yükselebileceğine dair iddiaların olduğu ETH’yi tercih edebilecek oldukları yönünde. Ethereum’un ne kadar tercih edileceğine bağlı olarak piyasada kripto paralarında karmaşık değişimler yaşamasına sebep olabileceği ve ilk 5 kripto para biriminin sırasında değişiklikler olabileceğini gösteren unsurlardan. Ethereum ile Bitcoin aynı zamanda piyasada en fazla hacme sahip 3 kripto para biriminden ikisi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu