Ethereum

Ethereum İçin 2.000 Dolar Hiç Önemli Değil: Ünlü Analist Yeni Tahminini Açıkladı

Raoul Pal, Ethereum fiyatı için 20.000 dolara işaret etti.

Yeni bir gün ve Ethereum (ETH) fiyatı yine tüm zamanların rekorunu tazeledi. 2018 yılında kırdığı rekorun yaklaşık %20 üzerine çıkan ETH, Bitcoin’in Aralık 2020 dönemindeki rallisini andırıyor.

Ethereum Fiyatı Güne Rekorla Başladı

Ethereum fiyatı son 3 gündür neredeyse her güne yeni bir rekorla başladı ve bunu bir süre daha devam ettirecek gibi gözüküyor. Asya piyasaları açıldığında hafif bir düşüş yaşayan ETH buna rağmen hala analistlerin 2.000 dolar hedefine doğru emin adımlarla ilerliyor. Bugün tarihinde ilk defa 1.700 doları gören ETH, ünlü bir analiste göre ise yolun hala bir hayli başında.

Ünlü kripto para analisti ve fon yöneticisi Raoul Pal, Ethereum fiyatının yılın başından beri %126 yükseldiğini belirtti. Henüz ancak 1 aylık bir sürenin geçtiğine işaret eden analist, bunun yıl sonunda 20.000 dolara kadar çıkmasını beklediğini vurguladı.

Daha önce özellikle Bitcoin odaklı yorumları ile bilinen Pal, şimdi yapığı ETH yorumu ile ise kesinlikle dikkat çekti. Raoul Pal’ın DeFi konusunda söyledikleri de önemli gözüküyor. Pal, “hangi DeFi tokenlerinin en çok yükseleceğini kestiremiyorum” yorumunda bulunan bir takipçisine yanıt olarak tek bir projeye odaklanmak yerine sepet yapmanın mantıklı olacağını vurguladı.

Özellikle Aave, Balancer, Synthetix, Yearn Finance ve Uniswap gibi önde gelen DeFi projelerinden belirli miktarlarda almak, ETH fiyatı 20.000 doları görürse rekor bir kazanç sağlayabilir. Tabii ki analistin bu tahmininin büyük ölçüde sezgisel olduğu da unutulmamalı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu