binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinEthereum Kurucu Ortağı Vitalik Buterin Memecoinler Hakkında Konuştu! Nasıl Projeleri Tercih Ettiğini...

Ethereum Kurucu Ortağı Vitalik Buterin Memecoinler Hakkında Konuştu! Nasıl Projeleri Tercih Ettiğini Açıkladı!

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, bugün yayınladığı düşündürücü bir blog yazısında memecoinler konusunu ele aldı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, bugün yayınladığı düşündürücü bir blog yazısında memecoinler konusunu ele alarak bunların kripto para ekosistemine olumlu katkıda bulunma potansiyellerine ilişkin görüşlerini paylaştı.

Ethereum Kurucu Ortağı Vitalik Buterin, Memecoin’lerin Kripto Para Alanındaki Olumlu Etkisini Savunuyor

Ethereum ağının şekillendirilmesindeki etkili rolüyle tanınan Buterin, memecoinler konusundaki kişisel duruşunu vurgulayarak, belirli ahlaki ilkelerle uyumlu projeleri tercih ettiğini belirtti.

Totaliter ideolojiler, dolandırıcılık veya kısa vadede heyecan getirebilecek ancak uzun vadede hayal kırıklığına yol açabilecek diğer olumsuz çağrışımlarla ilişkili coinleri onaylamadığını ifade etti.

Buterin, memecoin’lerde son zamanlarda yaşanan artışı ve özellikle ırkçılık ya da saldırgan temaları sürdürenler olmak üzere bazılarını çevreleyen tartışmaları kabul ederken, kripto topluluğunun eğlenme ve gönülsüz projelere katılma arzusunu da kabul etti.

Bununla birlikte, “kötü memecoinlerden ziyade çok iyi memecoinlerin” çoğalması için çağrıda bulunarak bir dengeyi savundu. Buterin, memecoinlerin yalnızca içeridekileri ve üreticilerini zenginleştirmek yerine ekosisteme olumlu katkıda bulunmasının önemini vurguladı.

İlgili Haber  Arama Motoru Devi Google, Bu Altcoin Ağları İçin Cüzdan Adresi Aramalarına İzin Vereceğini Açıkladı!

Kamu mallarını veya hayırsever amaçları destekleyen memecoinlerin bu vizyonla uyumlu olabileceğini öne sürerek, bu tür projelerin nasıl faydalı bir etkiye sahip olabileceğine dair bir örnek sundu.

Buterin’in yorumu, kripto para sektöründe memecoin’lerin rolü ve etkisine ilişkin devam eden tartışmaların ortasında geldi.

CryptoQuant’ın kurucusu Ki Young Ju gibi bazıları memecoin’lerin meşru projeleri gölgede bırakması ve sektörün itibarına zarar vermesi konusundaki endişelerini dile getirirken, Buterin de dahil olmak üzere diğerleri, sorumlu bir şekilde yürütülmesi halinde olumlu katkılar için potansiyel görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail