Ethereum

Ethereum Piyasada Düşüyor!

Ethereum fiyatı ve piyasa hacminde düşüş sürüyor.

Ethereum fiyatı ve piyasa hacminde düşüşler devam ediyor. Yatırımcılar, bir süredir kripto para piyasalarında yaşanan düşüşler arasında en fazla değer kaybeden kripto paralardan olmaya devam ediyor. Bitcoin fiyatının düşmesine bağlı olarak Ethereum fiyatının düşmesi yatırımcıların tepkisine sebep olurken, piyasada yaşanan kayıplar yatırımcıların büyük öfkesi ile karşı karşıya kalmasına sebep oluyor ve yatırımcılar Ethereum’a tepki göstererek en fazla değer kaybedenlerden bir tanesi olduğunu belirterek, piyasa hacminin yükselmek yerine düşüş göstermesinin doğal olarak yatırımcıların tepkisini çektiği biliniyor.

Ethereum fiyatında düşüş %1.7’yi buldu

Son 24 saat içerisinde yaşanan düşüşlerin %1.7’yi bulmasının ardından Ethereum fiyatının yatırımcılar tarafından tepki çekmesinin nedeni ise Bitcoin fiyatı düşerken Ethereum fiyatının düşmesi ve buna bağlı olarak kripto para piyasalarında yaşanan kayıpların geri dönüşünün çok zor olmasından dolayı tepki gösteriyor. Kripto para birimlerinde yaşanan değişimler kadar Ethereum fiyatının değişmesi de yatırımcıların tepkisini çeken konular arasında ilk sıralarda bulunuyor. Bitcoin fiyatı ve Ethereum fiyatının düşmesinin nedenleri hakkında henüz tek neden değil, birçok neden var.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu