binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumEthereum Spot ETF'lerinin Reddedileceğine Dair Gizli Kanıt Bulunduğu İddia Ediliyor!

Ethereum Spot ETF’lerinin Reddedileceğine Dair Gizli Kanıt Bulunduğu İddia Ediliyor!

Finans avukatı Scott Johnsson, yaptığı açıklamaya göre daha önce fark edilmemiş bir Ethereum ayrıntısı yakalamış olabilir.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Finans avukatı Scott Johnsson, 23 Mayıs’ta karara bağlanacak olan Ethereum Spot ETF’lerinin potansiyel reddine ilişkin endişelerini dile getirdi. Johnsson, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) yaklaşmakta olan bu spot ETF kararında Ethereum (ETH) için güvenlik sorununu değerlendirdiğine dair kanıtlar buldu.

Johnsson, “Bunun zaten yüksek bir olasılık olarak değerlendirildiğinin farkındayım, ancak bu SEC’in yaklaşan spot ETF emrinde ETH için güvenlik sorusunu değerlendirdiğine dair resmi bildirimi.” dedi. Johnsson ayrıca bu sorunun spot/vadeli işlemler Bitcoin (BTC) ETF ürünüyle ilgili olarak hiçbir zaman sorulmadığını belirtti.

Yayınlanan belgede yer alan SEC’in 15 U.S.C. 78s(b)(2)(B) kapsamındaki gerekliliklerine göre, SEC’in “değerlendirilmekte olan onaylamama gerekçelerini bildirmesi” gerekiyor. Johnsson, bu sorunun Yorum Taleplerinde (RFC’ler) tüm Ethereum başvurularına sorulduğuna dikkat çekti, ancak Bitcoin başvuruları için hiç sorulmadığını düşünüyor.

İlgili Haber  Sürpriz Altcoin, Şaşırtıcı Bir Şekilde Kullanıcı Sayısında Solana'yı Geçti!

Johnsson, bu soruların amacının, bu spot başvuruların emtia bazlı tröst hisseleri olarak uygunsuz bir şekilde dosyalandığı ve bir menkul kıymet tutmaları durumunda uygun olmadıkları temelinde başvuruları potansiyel olarak reddetmek olduğunu öne sürüyor. “Yine, bu da yaygın olarak tahmin edilen bir durum, ancak pek çoğunun farkında olduğundan emin değilim” diye ekledi.

Bu bilgi, işlemlerin başlatılmasındaki ikinci ertelemenin ardından yapılan yorum talebinde yer aldı. Johnsson, SEC’i “topu saklamaya çalışmakla” suçladı ve bu ayrıntıyı ilk seferinde gözden kaçırdığını itiraf etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail