blank
AltcoinEthereum

Ethereum Tahminlerinde Yanılmayan Analist, Yeni ETH Fiyat Tahminini Açıkladı

Ethereum (ETH) fiyat tahminleri ile bilinen analistten yeni tahmin!

Ethereum (ETH) fiyatı son 2-3 günlük sürede inanılmaz bir yükseliş kaydederek kritik direnç noktası olarak görülen 1.000 doların üzerine çıktı. Ethereum fiyatının 80 dolara kadar gerilediği dönemden beri verdiği ETH analizleri başarıyla gerçekleşen kripto para analisti Josh Rager ise yeni fiyat tahminini açıkladı.

Üç Usta Analistten Üç Kritik ETH Açıklaması

Josh Rager, kısa süre içerisinde tüm zamanların rekorunu kırılacağını ve 1.400 doların geçileceğini ifade etti. Analist bunun devamında ise Ethereum fiyatı için nihai hedefinin 5.000 dolar olduğunu vurguladı. Rager’a göre önümüzdeki yıl yani 2021 sonu, 2022 başı itibarıyla 5.000 dolarık seviye görülebilir. Rager şu an teknik analizdeki en büyük direnç noktasının ise 1.250 dolar ile 1.350 dolar arasında yer aldığını düşünüyor.

Binance’in en çok kazananlar listesinde kendine yer edinen trader @ThinTallTosin ise Ethereum fiyatının kısa sürede 1.400 doları göreceğini belirterek long pozisyon açtığını itiraf etti.

Ethereum Fiyatı Patlama Yaşayacak

65.000’e yakın takipçisi bulunan ve sadece 5.000 dolar ile başlattığı pozisyonunda 1 milyon dolar kazanca ulaşan RookieXBT de Ethereum için yükseliş bekliyor. RookieXBT, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Ethereum’un grafiği “paramparça edeceğini” ifade etti. Milyoner kripto para yatırımcısı ETH fiyatının şu an için 1.100 dolar altında dinlendiğini vurgularken, yakında çılgın yükselişin başlayacağının sinyallerini verdi.

İlgili Haber  Ethereum'un (ETH) Başına Talih Kuşu Kondu: ABD'nin Yasası En Çok ETH'ye Yarayacak!

Ethereum fiyatı bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla ise 1.120 dolardan işlem görüyor. Bitcoin’in 6 Ocak sabahında rekor tazelemesine karşı yerinde sayan Ethereum’a yönelik ilgi devamlı olarak artıyor. Artan ilginin ise bir noktada ciddi bir yükseliş getirmesi olası.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir Yorum


Başa dön tuşu