Ethereum

Ethereum Tekrar 2. Sıraya Dönüyor!

Ethereum piyasa hacmi ile XRP arasında 200 milyon dolar fark kaldı.

Gün içerisinde 800 milyon dolara kadar açılan fark bugün gece saatlerine doğru kapanmaya başladı. Gün içerisinde milyarlarca dolar değişen kripto para piyasası hacminin yükselmesi Ethereum piyasa hacminin artmasında etkili oldu. Bitcoin fiyatının gün içerisinde 150 dolar civarında değişmesi ve aynı zamanda diğer kripto paraları etkileyen piyasa hacmi ve piyasa fiyatı değişiklikleri yaşaması yatırımcıların tepkisini çekerken, aynı zamanda alım fırsatı olmadığını ve piyasanın her an değişebilecek durumda olduğunun göstergesi.

Kripto para birimi Ethereum 2. sıraya tekrar çıkabilir

Kripto para alıp almamak kararsızlığı son dönemde daha fazla artmasının nedenlerinden birisi XRP ve Ethereum’un sık sık sırasının değişmesi, Ethereum’un hard fork belirsizliğinin piyasada tüm kripto paralara hakim olması, Bitcoin fiyatının 4.000 dolar direncini asla kıramıyor olması ve piyasa hacminin gerilemesi birkaç neden olarak gösteriliyor. Bitcoin fiyatının gerilemesi en büyük satış nedenlerinden iken, Bitcoin alımı yapanların sayısı ise her hafta Bitcoin fiyatındaki değişimler dolayısı ile azalıyor.

Ethereum’un tekrar XRP’nin 2. sıradaki konumunu geri alarak 3. sıradan 2. sıraya çıkış yapacak olması piyasa dengeleri biraz değiştirebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu