fbpx
1xbit
EthereumHaberlerKripto Para

Ethereum Yükselişini Sürdürüyor

Nexo

Ethereum fiyatında Bitcoin fiyatında yükseliş başlaması ile artış başladı. Kripto paraların değer kazandığı bugün, Bitcoin’den hemen sonra Ethereum benzer şekilde artış yaşadı ve kripto para piyasası hacminde artışlar olduğu görüldü. Kripto para piyasası hacminde yaşanan yükseliş yatırımcıları memnun etti. Ethereum fiyatı kısa süre içerisinde 540 dolar seviyesine kadar yükselirken, Bitcoin ise 6.800 dolar seviyesine kadar yükseldi.

Her iki kripto parada yatırımcılarını bugün yükseliş sürprizi ile sevindirirken, Ethereum’un artışı ile birlikte piyasa değerinde de artış yaşandı. 532 dolar seviyesinde güncel seyrini koruyan Ethereum, bir süredir düşüş yaşaması ve sürekli olarak göstergelerin olumsuz göstermesi dolayısı ile yatırımcıların Ethereum’a uzak kalmasına neden olmuştu.

Yeni Rekorlar Yolda Mı?

Yeni rekorların kırılması için belirli bir süre daha beklemek gerekecek. Hemen aniden yaşanan yükselişler ne kadar belirli bir oranda kar durumu beraberinde getirse bile kripto paraların anlık yükselişleri çok uzun süre devam etmediğinden dolayı yavaş yavaş yükselmesi daha iyi. Bu aşamada her gün yükselişlerin sürmesini beklemekte pek iyi bir düşünce olmayacaktır ama gelecek 6 ay zarfında çok iyi sonuçlar görebileceğiz.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı