coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinEthereum Yükselmeye Devam Edecek Mi? Yoksa ETH'deki Yükseliş Tek Seferlik Miydi? Analistler...

Ethereum Yükselmeye Devam Edecek Mi? Yoksa ETH’deki Yükseliş Tek Seferlik Miydi? Analistler Yorumladı!

Analistler ETF anlatısının Ethereum üzerinde Bitcoin'den daha büyük bir piyasa etkisi olabileceğini belirtti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Blockrock’un dün akşam spot Ethereum ETF başvurusunda bulunmasından sonra ETH 2,100 dolar civarına yükseldi.

ETH bu yükselişiyle Bitcoin‘e kıyasla daha üstün bir performans sergilerken, yatırımcılar ETH’nin yükselişinin devam edip etmeyeceğini merak ediyor.

Bu noktada analistler ETF anlatısının Ethereum üzerinde Bitcoin’den daha büyük bir piyasa etkisi olabileceğini belirtti.

Ayrıca analistler önemli bir piyasa göstergesi olan opsiyon verilerinin, ETH’nin üstün performansının tek seferlik bir olaydan daha fazlası olduğunu ve yakın vadede devam edebileceğini gösterdiğini söyledi.

Bu noktada analistler trader’ların önümüzdeki haftalarda Bitcoin’e kıyasla Ethereum’da daha yüksek volatiliteyi fiyatlayacağını düşünüyor.

Analistlere göre, ETH’nin bu olumlu geri dönüşünün yatırımcıların önümüzdeki üç-dört hafta içinde Ethereum’da daha fazla yükseliş hareketi beklediklerini gösteriyor.

Bu noktada bugüne kadar ABD’de spot bir Bitcoin ETF’inin onaylanma ihtimali fiyatlandı ancak artık odak noktası Ethereum oldu.

Coindesk’e konuşan STS Digital’in kıdemli analistlerinden Jeff Anderson şunları söyledi:

“Piyasada geçen ay BTC takip ediliyordu. Ancak öyle görünüyor ki spot Bitcoin ETF onayı artık fiyatlanmaya çok yakın. Yani spot Bitcoin ETF onayı çok yakın.

ETH, Bitcoin’e göre Ekim ayında geride kaldı, ancak dün yapılan BlackRock’un ETH ETF başvurusu herkese ETH için de benzer bir ürünün çok da geride olmadığını hatırlattı.

BTC’den ETH’ye dönüş başladı ve insanlar artık yaşam belirtileri gösteren Ethereum’u kovalıyor gibi görünüyor.”

Blofin analisti Griffin Ardnern ise “ETH’nin BTC’ye göre nispeten küçük bir piyasa değeri var. Bu da ETH’ye Bitcoin ile aynı büyüklükte likidite aktığında ETH fiyatının daha da yükseleceği ve oynaklığın daha büyük olacağı anlamına geliyor.” dedi.

ETH yazım esnasında 2,095 dolar seviyesinde bulunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail