Ethereum

Ethereum Yüzde 14 Değer Kaybetti!

Ethereum %14 oranında değer kaybetti.

Ethereum fiyatındaki gelişmelerin bugün tekrar düşüş yönünde yaşanması %14 değer kaybına sebep oldu. Kripto para fiyatları dün itibari ile tekrar büyük bir yükselişe geçmiş ve fiyatın yükselişe geçmesi ile birlikte en fazla değer kazananlardan bir tanesi %14.54 oranı ile birlikte Ethereum’da olmuştu. Bitcoin fiyatındaki artış ise %14’leri görmüş ve kimi kripto para borsalarında fiyatlar 4.300 dolar seviyesinin biraz daha üzerine çıkmıştı. Fiyatlardaki günlük değişim sonrasında sadece kripto para fiyatları değil, piyasa hacmi oranlarında da 10 milyar doların üzerinde bir artış yaşanarak piyasadaki yeni yatırımcılar için bir güven ortamı oluşmuştu.

Bitcoin sahibi olmak isteyenler için ilk defa bu kadar büyük bir fırsat bu kadar kötü bir rüzgar ile tersine döndü. Yeni kripto para sahibi olanlar tekrar bu kripto para birimine nasıl güvenebilecek, nasıl tekrar yatırım yapabilecek? Piyasayı kontrol edenler yeni yatırımcılar ve eski yatırımcıları istemiyor, sadece kendilerinin kalmasını ve piyasada ”koşturmayı” düşünüyorlar, bunu da bu kadar büyük düşüşler ile yapabileceklerini düşünüyorum. – Medyadaki Bir Kripto Para Sahibinin Yorumu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu