coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumEthereum'da Bir Aylık Sıra Oluştu! Beklenti Ne?

Ethereum’da Bir Aylık Sıra Oluştu! Beklenti Ne?

Ağa katılmak için yaklaşık 50 bin doğrulayıcı şu anda sırada bekliyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum’un POW’dan POS’a geçişinin ardından doğrulayıcı olabilmek ve yıllık %5’lik bir getiriden faydalanmak için Ethereum stake etmek gerekiyor.

En son zincir içi verilere göre Ethereum stakinge olan talep ciddi şekilde arttı. Ethereum’larını ağa kilitleyerek doğrulayıcı olmak ve pasif gelir elde etmek isteyen yatırımcıların ağa katılmak için yaklaşık 1 ay beklemesi gerekiyor.

Ethereum staking için bekleme süresi yaklaşık 640 saat (26 gün) olurken ağdan çıkmak isteyen yatırımcıların talebi bir dakikadan az bir sürede gerçekleşiyor.

Wenmerge verilerine göre ağa katılmak için yaklaşık 50 bin doğrulayıcı şu anda sırada bekliyor.

Talebin yüksekliği yatırımcıların Ethereum’daki yükselişe olan inancından ve bu sırada ellerinde tuttuğu ETH’lerden pasif gelir elde etme isteklerinden kaynaklanıyor.

Nisan ayında gerçekleşen Shapella güncellemesiyle yatırımcılar stake edilmiş ETH’lerini istedikleri zaman çekebilme imkanına kavuştu. Bu da ağa olan güveni artırdı.

Geçtiğimiz hafta ağa yaklaşık 200 bin Ether girişi oldu. Nansen verilerine göre şuanda ağda kilitli ETH’ler dolaşımdaki arzın %15’ini oluşturuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları