Ethereum

Ethereum’un Değeri Yüzde 10 Düştü

ETH'nin fiyat değişimi bugün %10 düşüş yaşayabilecek.

Ethereum’un değeri Türkiye saati ile akşam saatlerine doğru %10 oranında düşüş gösterdi ve fiyatındaki düşüş Bitcoin fiyatının 3.600 dolara gerilemesinden dolayı olduğu iddia edildi. Piyasada bir süredir dolaşan ve bitmek bilmeyen ”Ethereum kabusu” konularının sonunun gelmemesine sebep olan fiyat değişimlerinin düşüş yönündeki performansı, yatırımcılar açısından kabul edilemeyecek kadar fazla oldu. Ethereum akşam saatlerindeki düşüşlerinin sebebi olarak BTC fiyatındaki 100 dolardan biraz daha fazla oranda düşüş gösterilirken, fiyatı 116 dolara kadar düşen ETH, henüz endişe verecek kadar büyük fiyat düşüşü yaşamadı.

Yıl içerisinde Ethereum en büyük değer kayıplarının yaşandığı kripto paralardan sadece bir tanesi oldu. Bitcoin ile aynı zamanda değer kaybeden Ethereum, fiyatındaki değişimler sonrasında bu yıl 2 kez 2. en büyük kripto para birimiyken, 3. en büyük kripto para birimi oldu ve 1 sıra geriledi. XRP ise 3. sırasını 2. sıraya terfi ederek uzun bir süredir devam ettiriyor.

Fiyat değişimlerinin anlık olması ve %10 olması yatırımcılara endişe verecek kadar büyük fiyat değişimleri olarak yorumlanmıyor. Sadece anlık olarak alım ve satım yapanların bir süre beklemek ve biraz az kazanmalarına sebep olmakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu