binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaEthereum'un Günlük İşlem Hacmi Bitcoin'i Geçti! EXX Borsasında Neler Oluyor?

Ethereum’un Günlük İşlem Hacmi Bitcoin’i Geçti! EXX Borsasında Neler Oluyor?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin’in artışlarına karşı tepkisiz kalan Ethereum, son zamanlarda yatırımcısını bir hayli üzüyor. En son 2017’nin ilkbahar aylarında günlük işlem hacminde Bitcoin’i geçen Ethereum, bugün şaşırtıcı bir şekilde bu olayı tekrar yaşadı.

Ethereum’un son 24 saatlik işlem hacmi bir anda Bitcoin’i geçerek 17 milyar dolar seviyelerine kadar ulaştı. Coinmarketcap verilerine göre EXX Borsası‘nın bu artışta etkisi büyük.

An itibariyle borsada 24 saat içerisinde ETH/USD çiftinin hacmi 16 milyar dolar seviyelerine kadar ulaşıyor. Gerçeği yansıtmayan bu değerler, olması gereken değerin tam 10 katı. Coinmarketcap bu verilerin gerçeği yansıtmadığını düşünerek bir süre sonra ortalamaya dahil etmedi. Şuan itibari ile günlük hacimde Bitcoin 4 milyar dolarken, Ethereum 1.5 milyar dolar seviyelerinde.

EXX Borsası’nda Hacim Neden Arttı?

Bu borsa, bünyesinde işlem yapıldığı takdirde kullanıcıya EXX tokeni üretiyor ve ödül olarak veriliyor. Bu sayede her alım satım işlemi yapıldığında token kazanılıyor ve işlem ücretleri de ücretsiz hale gelmiş hatta kar ettirmiş bile oluyor. Bu olaya işlem madenciliği adı veriliyor.

Kullanıcılar daha fazla token kazanmak için ellerindeki coinleri devamlı al sat yapıyorlar. Bu durum da işlem hacminin gerçekdışı bir şekilde artmasına neden oluyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail