Ethereum

Ethereum’un Liderliği Alacağını Bekleyenler Hayal Kırıklığı Yaşadı!

Ethereum 2. sırada olan sırasını her zaman olmasa da korudu.

Kripto para birimi Ethereum her zaman olmasa da %95’lik oranla 2. sırada olan altcoin lideri konumunu hep korudu ve insanlar Ethereum’u bu yönü ile tanıdı. Ethereum, giderek artan işlem hacmi ve piyasa fiyatı ile birlikte piyasa hacmi açısından da önemli bir yere sahip oldu. Artık günümüzde kripto para söz konusu olunca BTC kadar olmamasına rağmen Ethereum ile ilgili birçok bilgi bulunuyor ve insanlar Ethereum’un bir kripto para yatırımı olduğunu bilebiliyorlar. Bitcoin kadar değeri olmayan ama buna rağmen insanların ilgisini çeken 2. büyük kripto para biriminin giderek yükselen bu değeri yatırımcılarda karşılık buluyor.

Neden Ethereum 1. olamadı?

Bitcoin’in yerinin hep Ethereum’un liderliği ile değişecek olduğu iddia edilir ve bunun 2019 yılı öncesinde olabilecek olduğuna dair bile bilgiler paylaşılırdı. İnsanlar, Ethereum almak ve satmak ile ilgili binlerce akıl alışverişi yaptılar ancak Bitcoin’in tahtını hiçbir kripto para sallayamadı ve görünen o ki uzun vadede Libra gibi kripto paralar Ethereum’un değerini azaltıp Bitcoin’in liderliğini arttırabilecek pozisyonda gibi duruyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı