Bitcoin

Fransa Ve Hong Kong’da Eylemciler Bitcoin’den Uzak Duruyor

Son haftalarda git gide azalmış olsa da Fransa ve Hong Kong'da göstericiler sokaklara çıkmaya devam ediyor.

Özgürlük ve demokrasiyi korumak için sokaklara akın ettiklerini belirten eylemciler hükümetin tepkisini çekiyor olsa da herhangi bir antidemokratik müdahalede bulunmak ABD’nin ve Avrupa’nın takibinde olduğu için mümkün olmuyor. Fransa hükümetinden bu konuda polisler ile ilgili soruşturmaların bile tekrar açılması ve bununla ilgili çalışmalar yapılması gerektiği konusunda açıklama yapılmak zorunda kalabiliyor.

Son günlerde ise kripto para birimlerine ilginin azaldığı, özellikle banka hesaplarını kapatma ve dondurma ve Bitcoin’e geçme konusunda karar vermeye teşvik etmişlerdi.

Ancak Bitcoin’in bir anda düşüşe geçmesi eylemcileri korkuttu ve bankalarda para tutmaları gerektiği konusunda kendiliğinden ikna olmuşa benziyorlar. Bitcoin alacak olduğunu belirten birçok Hong Konglu bu konuda geri adım attığını ifade etmese de Bitcoin’e şimdilik sahip olmayacaklarını belirtiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu