Blockchain

Facebook, Blockchain İşini Hızlandırmak İstiyor

Facebook yeni 22 iş ilanı açtı.

Nexo

Facebook sosyal medya devi olarak dünyanın her tarafından insanların kripto para ve Blockchain teknolojisi hakkında yapılacak çalışmalarda kendilerine katılabileceğini ve insanların bu teknolojileri yakından kullanabilmesi için iş ilanlarının açık olduğunu açıkladı. Resmi kariyer sayfasından 22 farklı Blockchain iş ilanı yayınlamış olan ve 22 iş ilanında uygun niteliklere sahip kişileri aradığını duyuran Facebook, Blockchain hakkında bilgi sahib olan kimselerin kendilerine katılabilecek olduğunu, bu konuda gerekli şartların iş ilanları kariyer sayfasında yazılı olarak durduğunu açıkladı.

Blockchain iş ilanları hakkında resmi olarak bir süre önce birkaç kişi aradığını duyuran Facebook, bu kararın arkasında Blockchain teknolojisini geliştirmek ve bu sektörde daha fazla pastadan pay alabilmek için çalışmalar düzenlemek istediğini açıkça olmasa da belli etmeye başlamıştı.

Facebook 22 iş ilanı açtı

Facebook bu iş ilanlarında zincir teknolojisi çalışmalarında başarısını kanıtlamış olan, ve başarılarını kendi bünyelerinde devam ettirmek isteyen iş arayan kişilerin başvuru yapabilecek olduğunu açıkladı. En büyük sosyal medya devi olan Facebook, bünyesinde barındırmakta olduğu WhatsApp ve Instagram platformları için tek bir platformda mesajları birleştirmek isterken henüz bu konuda karar vermiş değil. Sosyal medya devinin bu konuda bazı çalışmalar düzenlediği ancak henüz resmen karar vermediği belirtilmekte. Resmi olarak Facebook Blockchain iş ilanlarında ne kadar ücret ödenecek olduğunu, tam zamanlı ve yarım zamanlı olarak çalışma saatleri hakkında resmi bir açıklama yapmadı.

Facebook’un iş ilanlarında ücret bilgisi verilmezken, çalışanları için aylık binlerce dolar ödemeyi gözden çıkarmış olduğu, yetenekli kişilerle çalışmak istediği biliniyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı