Blockchain

Facebook, Blockchain Teknolojisinin Lideri Olabilir

Blockchain teknolojisi ekibine 13 yeni kişi eklenecek.

Facebook hakkında iddialar 13 yeni kişinin Blockchain ekibine ekleneceği yönünde oldu. Kripto para sahiplerinin bir süredir Blockchain teknolojisi geliştirdiği yönündeki açıklamalar sonrasında Facebook’a destek olmaları ve Facebook’un Blockchain teknolojisi ekibini genişletmek istediği iddiaları gündemde şirketin hisselerine etki etmedi ancak Facebook hakkında bazı iddialar oluşmasına sebep oldu.

Blockchain teknolojisi ekibini genişletmek isteyen Facebook’un bu sektörde ilk amacı kendisi için yeni teknolojileri kullanmak ve en yeni teknolojilerden ilk faydalanan şirket olmak yatıyor. Blockchain teknolojisi şirketlerinin henüz yeterince iyi çalışamadığı sektörde, Facebook en iyi Blockchain teknolojisi ürünlerine sahip olmayı ve bu ürünleri gelecekte farklı firmalara pazarlamayı düşünüyor olabilir.

13 kişi ekleyecek

İddialar Facebook’un Blockchain ekibine 13 yeni kişi ekleyecek olduğu yönünde. Bu kişilerin ne zaman ekleneceği ve görevlerinin neler olacağı konusunda açıklama yapılmadı. Facebook hakkında ortaya çıkan iddialara teknoloji şirketi olarak faaliyet gösteren şirketin yetkilileri de açıklama yapmadı.

  • Blockchain teknolojisini geliştirmek isteyen Apple’ın da bu sektörde çalışmalar başlattığı iddia edilmiş ancak iddialara Apple yetkilileri tarafından yanıt verilmemişti.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu