Kripto HaberleriAltcoinFacebook Bu Metaverse Projesini Pumpladı! Kripto Para Yüzde 60 Yükseldi!

Facebook Bu Metaverse Projesini Pumpladı! Kripto Para Yüzde 60 Yükseldi!

Takip et

Facebook’un adını Meta olarak değiştirmesinin ardından, pek çok kripto parada güzel yükselişler yaşandığını gözlemledik.

VR teknoloji ve sanal dünya temalı kripto para birimlerinin popülaritesi artarken, akımı başlatan Facebook’un bir projeye sosyal medyadan yanıt vermesi büyük bir yükselişi tetikledi.

Facebook yani Meta, 13.6 milyon takipçisi bulunan doğrulanmış hesabından, Metaverse alanında faaliyet gösteren Ceek isimli projeye yanıt verdi.

Ceek’in Metaverse’de hangi sporu deneyimlemek istersiniz diye sorması üzerine Meta’dan “kesinlikle ekstrem masa tenisi” yanıtı geldi.

Meta’nın bu hamlesi, Ceek ile bir anlaşma yapılabilir mi söylentilerini artırırken, Ceek fiyatında %60’a yakın bir yükseliş yaşandı.

Ceek hali hazırda pek çok borsada bulunmuyor. Ceek’in fiyat hareketlerini incelemek isteyenler yukarıdaki MEXC borsası reklamından, ilgili borsaya ulaşarak fiyat hareketlerini inceleyebilirler.

Ceek haber saatimiz itibariyle 0.87$’dan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları