HaberlerKripto Para

Fenerbahçe Token Avalanche’a Taşınıyor! Yeni Borsa Listelemesi Gelecek Mi?

FB Token Avalanche (AVAX) ile yeni işbirliğini duyurdu.

Tüm dünyada kripto para birimlerinin popülaritesinin artması ile birlikte spor camiası da kripto sektörüne ilgi göstermeye başladı.

Hem dünyaca ünlü futbol takımları hem de ülkemizdeki futbol takımları kripto para birimleri ile ilgili çalışmalar yapmaya ve kendi tokenlerini çıkarmaya başladı.

2021 yılında kendi tokeni FB Tokeni çıkaran köklü futbol takımlarından biri olan Fenerbahçe kulübü, yeni iş birliklerine ve projelere adım atmaya devam ediyor.

FB Token- Avalanche (AVAX) İşbirliği

FB Token resmi twitter hesabından yapılan açıklamada ERC-20 tokeni olan FB Token’in, 1 Mart tarihi itibariyle bağımsız bir ağ olan Avalanche (AVAX) ağına taşındığı duyuruldu.

İnşa edilen blok zincir köprüsü vasıtasıyla Avalanche ağına transfer edilen FB Token’ler, Ethereum (ETH) ağında yok edilecek ve köprünün diğer tarafındaki bekleyen alıcıya ulaştırılacak.

Yapılan açıklamada Fenerbahçe kulübünün 22 Mart’ta Barcelona’da gerçekleşen Avalanche Summit’te katıldığını ve burada Avalabs Kurucusu ve CEO’su Prof.Dr.Emin Gün Sirer ve yetkilileri ile görüşmeler gerçekleştirildiği belirtildi.

Söz konusu konferansta Avalanche ağına taşınan Fenerbahçe Token ile ilgili yeni adımlar atıldığı belirtildi.

Avalanche ağında üretilecek yeni projeler ve iş birliğinin ilk resmi adımı olarak FB Token’ın Avax ağına taşındığı ifade edildi.

Kurulan blok zincir köprüsünden sembolik olarak 100.000 Fenerbahçe Token’in geçirildiği ve şu anda Avax ağında bulunduğu belirtildi.

Taşınan FB tokenlerin Ethereum ağında yakılarak imha edildiği de eklendi.

Açıklamada, FB tokenin yakın zamanda yerli ve global borsalarda listelenmesi için adımlar atılacağı ifade edildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu