BitcoinHaberlerKripto Para

Fidelity Direktörü Jurrien Timmer: “Bitcoin’in (BTC) Fiyatı Katlanarak Artacak!”

Fidelity'den Jurrien Timmer Bitcoin ile ilgili konuştu.

Amerikalı finans şirketi Fidelity Investments’ın Küresel Makro Direktörü Jurrien Timmer, yakın tarihli bir röportajında lider kripto para birimi Bitcoin ile ilgili düşüncelerini paylaştı.

Bitcoin’in küresel benimseme oranı arttıkça bu durumun fiyatına da katkı sağlayacağını söyleyen Timmer, BTC’nin fiyatının katlanarak artacağını belirtti.

Bitcoin ile dünyanın en büyük firmalarından olan Apple arasında benzerlik olduğunu dile getiren Timmer, BTC’nin piyasa değerinin büyümesi ile Apple’ın aynı yolu izlediğini savundu.

“Bitcoin için tüm ağ etkisini Apple bilgisayarların ağ etkisi ile karşılaştırdım. Apple gelirlerini artırdıkça hisse senedi fiyatı da katlanarak artıyor. Bitcoin de aynı yolu izliyor.”

Bitcoin Diğer Kripto Paralardan Farklı!

Fidelity direktörü Timmer ayrıca Bitcoin’in piyasadaki diğer kripto para birimlerinden farklı ve ayrı sınıfı olduğunu söyledi.

“Belki diğer dijital varlıklar Bitcoin’e göre daha iyi iş çıkarır. Çünkü BTC’ye göre daha ölçeklenebilirler ancak BTC ile kıyaslandığında daha az merkeziyetsizdirler.

İşte bu yüzden Bitcoin’in altın gibi değer deposu olduğunu söyleyebilirim. Bitcoin dışındaki dijital varlıklar daha çok bir girişim varlığına benziyor.”

Son olarak altın ile Bitcoin arasında benzerlik olduğuna değinen Timmer, BTC’nin şu anda altının 1970’lerde yaşadığı aşamada olduğunu söyledi.

“Bitcoin’in altının 1970’lerdeki konumunda olduğunu düşünüyorum. Altın, para olmaktan çıkıp bir varlık sınıfına dönüştü. Ve fiyat keşfinden geçti.

Altının fiyatı da çok oynaktı. Aynı zamanda çok büyük dezavantajları da vardı ancak zamanla büyüdü. Bitcoin de şimdi aynı şeyi yapıyor.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Razor

Hep öyle diyorlar hiç arttığı felanda yok

Anonim

Ağzı olan konuşuyor. Yıl sonu 100 bin dolar olacak demişlerdi tarihi düşüş yaşadı.

Anonim

Kardesim sende her söylene ne inanma ve paranı kaptırma altına git yatırım yap Allah allah hiç bir şey gerçekleşmez şimdi adamlar insanı bezdiriyor gorursun gelen yatırımcı da kaçıyor hep yükselerek gidecek diye bir kaide yok ya bu işler öle kolay deyil geleceğe yatırım yap ve haberleri takip et ve hiç birine aşık olma ve kimseyi dinleme ama araştırma yap ve alacağının bot mu coinmi nedir se iyi araştır bu kadar basit


Başa dön tuşu