HaberlerLibra

Finansal Komite Üyesi McHenry: Libra Bizim Alacağımız Kararları Beklemeli!

ABD Temsilciler Meclisi Finansal Komite Üyesi McHenry.

ABD Temsilciler Meclisi Finansal Komite Üyesi McHenry, Facebook’un kripto para projesi Libra hakkında konuştu. Facebook yönetiminin ABD yönetimi olarak kendileri tarafından alınacak kararları beklemesi ve bu kararlara göre hareket etmesi uyarısında bulundu. Bitcoin ve diğer kripto para birimleri ile birlikte Libra gibi projeler için ABD Temsilciler Meclisi Finansal Komitesi üyelerinin bir karara varacak olduğunu ve bunu yapmak zorunda olduklarını açıklayan ABD Temsilciler Meclisi Finansal Komite Üyesi McHenry, kripto para birimlerinin düzenlenmesi konusunda ise açıklama yapmadı.

Dünyanın en büyük ekonomisi ABD’nin kripto para birimleri konusunda yaşadığı ikili durum nedeniyle birçok kripto para yatırımcısı en kısa süre içerisinde ABD’li yönetim üyelerinin bu konuda bir karar almasını isterken, ABD yönetimi ise bu konuda yavaş hareket etmekten yana.

Washington bu konuda yavaş hareket ederken, McHenry, Facebook’un kripto para birimi ile ilgili olarak kendilerini beklemeden hareket etmesinin bir takım kötü sonuçlarının olacağını ve bu konuda kendilerini beklemesi gerektiğini açıkladı. Facebook’un Libra projesi başkanı Marcus ise konu hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu