AltcoinDogecoin

Finder Analistleri, Dogecoin Fiyatına Dair Tahminlerini İçeren Raporu Yayınladı!

Analiz şirketi Finder'ın analistleri, Dogecoin (DOGE) fiyatına dair tahminlerinin bulunduğu yeni bir rapor yayınladı.

Analiz şirketi Finder, meme coini Dogecoin (DOGE) için hazırladığı yeni raporunu paylaştı. Şirket daha önce de aralarında Cardano, Ethereum ve Bitcoin’in bulunduğu çok sayıda kripto para ile ilgili tahminlerini yayınlamıştı.

İlgili Haber
Finder Analistleri: "Cardano (ADA) Fiyatı 2030 Yılında 58 Dolar Olabilir"

2021 yılının Temmuz ayında Dogecoin fiyatının 2021 yılı sonunda 0.39 dolara ulaşacağını tahmin eden Finder uzmanları bu kez Temmuz ayına göre çok daha farklı ve düşük bir fiyat tahmininde bulundu.

Finder, 2022 Yılı Sonunda Dogecoin’in 0.163 Dolar Olacağını İddia Etti

Finder analistleri, Dogecoin fiyatının 2022 yılı sonunda şu anki seviyesinden yalnızca %16.5 yükseliş yaşayarak 0.163 dolar seviyesinden işlem göreceğini tahmin ediyor.

Bu yazının yazıldığı anlarda DOGE fiyatı 0.1294 dolar seviyesinde bulunuyor. Analistlerin raporunu hazırladığı anlarda ise DOGE fiyatının 0.14 dolar bölgesinde olduğunu görüyoruz.

Finder raporunu hazırlayan Tim Falk ve Richard Laycock, panele katılan uzmanlar arasında DOGE fiyatına dair fikirlerin son zamanlarda büyük oranda değiştiğini söyledi. Falk ve Laycock, rapor notlarında konuyla ilgili olarak şunları açıkladı:

“Son anketimizde birçok insan DOGE fiyatının ‘Ay’a çıkacağını ve 1 dolar seviyesine ulaşacağını düşünüyordu. Ancak panelimizdeki analistler bu seviyenin ulaşılabileceği konusunda oldukça şüpheli yaklaşmıştı.”

“2030 Yılında DOGE Fiyatı 0.54 Dolar Olabilir”

Finder’ın Dogecoin’e dair raporu şöyle devam ediyor:

“Son rapordan bu yana analistlerin DOGE fiyatına dair uzun vadeli görüşleri de zayıfladı. Analistler 2025 yılına kadar 0.32 dolar ve 2030 yılına kadar ise 0.54 dolara ulaşılmasını bekliyor. Bir önceki raporda bu rakamlar 2025 yılında 0.57 dolar ve 2030 yılında ise 0.92 dolardı.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu