binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerFloki Inu Geliştiricilerinden Fiyata Etki Edebilecek Duyuru Geldi, FLOKI Tepki Vermedi!

Floki Inu Geliştiricilerinden Fiyata Etki Edebilecek Duyuru Geldi, FLOKI Tepki Vermedi!

Floki geliştiricileri, FLOKI ile finanse edilebilecek ve USD, EUR ve GBP cinsinden işlem yapmak için kullanılabilecek, düzenlenmiş dijital bankacılık hesapları sunmayı planlıyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Coindesk’in haberine göre Floki geliştiricileri, FLOKI ile finanse edilebilecek ve USD, EUR ve GBP cinsinden işlem yapmak için kullanılabilecek, düzenlenmiş dijital bankacılık hesapları sunmayı planlıyor.

Floki baş geliştiricisi B telegram mesajında, kullanıcıların FLOKI tokenlarını kullanarak fonlayabilecekleri ve dolar, euro ve sterlin cinsinden işlem yapan, düzenlenmiş bir dijital bankacılık hesabı sunmayı planladıklarını belirtti.

B telegram mesajında kullanıcıların dijital banka hesapları oluşturabileceklerini ve bu hesaplara bağlı banka kartları oluşturabileceklerini belirterek şunları söyledi:

“FLOKI destekli Banka Hesaplarını bir fintech şirketiyle ortaklaşa tanıtacağız.

“Bu hesaplar dört temel yargı bölgesinde lisanslı bir kilit ortak aracılığıyla kolaylaştırılacak: Kanada, İspanya, Dominika, Avustralya ve BAE.

Bu banka hesaplarıyla SWIFT uluslararası bankacılık ağı ve SEPA IBAN’ları üzerinden yapılan ödemeler desteklenecek ve kullanıcıların dünya çapında işlem yapmasına ve para transferi yapmasına olanak sağlanacak.

Banka kartı hem VISA hem de Mastercard ödeme ağlarında sunulacak.

Kartlar, ülkenin en üst gözlemcisi olan İsviçre Finansal Piyasa Denetleme Otoritesi (FINMA) kapsamında düzenlenen İsviçre merkezli bir şirketle ortaklaşa düzenlenecek.”

Bu duyuruya rağmen FLOKI’deki düşüşün devam ettiği görüldü. Son 24 saatte %6,3 oranında düşüş yaşayan FLOKI yazım esnasında 0,0002164 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail