binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerFranklin Templeton CEO'su, Dev Blockchain Kehanetinde Bulundu!

Franklin Templeton CEO’su, Dev Blockchain Kehanetinde Bulundu!

Franklin Templeton CEO'su Jenny Johnson, verdiği son röportajında ilgi çekici bir Blockchain kehanetinde bulundu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Franklin Templeton Başkanı ve CEO’su Jenny Johnson, Beverly Hills’te düzenlenen Milken Global Institute Konferansı’nda yaptığı açılış konuşmasında, blockchain teknolojisinin dönüştürücü potansiyelini vurguladı ve gelişen yatırım ortamına ilişkin görüşlerini paylaştı.

Johnson, ETF’ler ve yatırım fonlarının blockchain platformlarına geçerek insanların yatırım yapma şekillerinde devrim yaşatacağı bir gelecek öngörüyor.

Franklin Templeton, 1.6 trilyon doları aşan yönetim altındaki varlıklarıyla yatırım yönetiminde küresel bir lider olarak ortaya çıktı. Johnson, firmanın geleneksel varlık yönetiminden kurumsal hizmetler, varlık yönetimi ve alternatif yatırımlar da dahil olmak üzere çok çeşitli teklifleri kapsayacak şekilde yıllar içinde değişim geçirdiğini söyledi.

İlgili Haber  Ünlü Ekonomist, "Bitcoin'de Boğanın Biteceği Tarihi" ve "BTC'nin Göreceği Zirve Seviyeyi" Açıkladı!

Johnson cesur bir öngörüde bulunarak, blockchain teknolojisinin yatırım ortamına nüfuz ettiği, süreçleri kolaylaştırdığı ve operasyonel maliyetleri düşürdüğü bir gelecek öngördü. Franklin Templeton’ın SEC onaylı para piyasası fonuyla blockchain’e ilk adımını atan Johnson, dağıtık defter teknolojisinin sunduğu verimlilik kazanımlarını ve maliyet tasarruflarını ön plana çıkardı.

Johnson ayrıca, blockchain’in yatırım fırsatlarını evrenselleştirme potansiyelinden bahsederek, bireysel yatırımcıların değiştirilebilir olmayan tokenler (NFT’ler) gibi yeni varlık sınıflarına katılmalarını sağladı. Dijital varlık alanındaki düzenleyici zorlukları ve ilgili riskleri kabul etmesine rağmen Johnson, hızla gelişen bu manzarada ilerlemek için ihtiyatlı yatırım stratejilerinin ve aktif bir yönetimin önemli olduğunu belirtti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail