Kripto HaberleriAltcoinFTX CEO'su, Bu Altcoini Bilerek Listelemediği İddialarına Cevap Verdi: "Listelenecek!"

FTX CEO’su, Bu Altcoini Bilerek Listelemediği İddialarına Cevap Verdi: “Listelenecek!”

Takip et

Kripto para borsası FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, memnuniyetsiz bir kullanıcıya yanıt olarak spot Cardano (ADA) altcoin çiftinin borsanın yol haritasına zaten eklenmiş olduğunu tweetledi.

FTX CEO’su: “Cardano Altcoini Farklı Bir Blockchain Kullandığı İçin Listelenmesi Daha Uzun Sürüyor”

Bankman-Fried, ticaret platformunun şu anda uluslararası kullanıcıları için Cardano’ya bağlı sürekli vadeli işlemler sunduğunu belirtti.

FTX ayrıca kullanıcılarının, getirileri ADA’nın günlük getirisinin üç katına karşılık gelen 3X Long Cardano Token (ADABULL) ticareti yapmasına da olanak tanıyor.

Kripto para veri şirketi CoinGecko tarafından sağlanan verilere göre, ADA token şu anda piyasa değerine göre en büyük sekizinci kripto para birimi.

Şimdilik ADA, ilk 25 kripto para arasında FTX borsasında spot listesi olmayan tek kripto para olmaya devam ediyor. Bu durum, Cardano topluluğunun bazı öfkeli üyelerinin, en büyük kripto para borsalarından birinin neden henüz ADA tokenini benimsemediğine dair komplo teorileri üretmesine yol açtı.

İlgili Haber
Voyager FTX'in Oluyor: Satış İçin Tek Bir Adım Kaldı!

Elbette FTX bu tokenı kasıtlı olarak görmezden gelmiyor. Bankman-Fried tarafından açıklandığı üzere, borsanın halihazırda desteklediği Blockchain’lere sahip tokenlere destek eklemek daha kolay. Dolayısıyla, ADABULL gibi ERC20 tokenlarını eklemek nispeten sorunsuz bir süreç.

Bankman-Fried, FTX’in şimdilik para yatırma ve çekme işlemleri için iyi bir Cardano doğrulayıcı ayrıştırmasına sahip olduğundan emin olması gerektiğini söylüyor.

FTX’in nihayetinde ADA spot ticareti için ne zaman destek ekleyeceği belirsizliğini koruyor. Geçtiğimiz Eylül ayında Business Insider, borsanın ADA ve Polkadot’un DOT’u için spot çiftler eklemeyi planladığını bildirmişti. FTX, DOT spot çiftini Ocak ayı başında bünyesine kattı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları