binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerFTX'in Elindeki 7.5 Milyar Dolarlık Solana (SOL) Coinine Ne Olacak? Satılacak Mı?...

FTX’in Elindeki 7.5 Milyar Dolarlık Solana (SOL) Coinine Ne Olacak? Satılacak Mı? İşte Bilinenler

Batık kripto para borsası FTX'in elindeki yüklü miktardaki Solana (SOL) coinlerinin akıbeti ne olacak? İşte son bilgiler.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Konuyla ilgili görüşmelere yakın kaynaklara göre, batık kripto para borsası FTX şirketinin 7.5 milyar dolar değerindeki 41 milyon kilitli Solana token satışı büyük ilgi gördü.

Galaxy Asset Management, FTX şirketi tarafından Eylül 2023’te token satışlarına aracılık etmesi için seçilmişti, zira şirket bu hizmetleri uygun maliyetli ve gizli bir şekilde sağlayacağına inanıyordu.

Neptune Digital, FTX’ten kilitli Solana tokeni satın aldığını kamuoyuna duyuran ilk firma oldu. Firma token başına 64 dolardan 26.964 SOL satın aldı. Bu tokenlerin %20’sinin kilidi Mart 2025’te açılacak, geri kalanı ise 2028’e kadar aylık olarak açılacak.

Galaxy Trading, yatırımcılardan kilitli Solana’nın bir kısmı için teklif vermek üzere sermaye toplayan fonlar arasında yer alıyor. Yatırımcılar token başına 64 dolardan katılabiliyor. Fon %1 oranında bir yönetim ücreti talep edecek. BitGo, tokenlerin sorumlusu olacak ve fon, satın alımlara paralel olarak stake ödülleri dağıtacak olsa da, ödüllerin şu anda altta yatan tokenlerle birlikte kilitlenmesi planlanıyor.

İlgili Haber  Elon Musk'ın X Ödeme Sistemi Dogecoin ve Diğer Kripto Paraları İçerecek Mi? İşte Son Net Bilgi

Anlaşmaların bir kısmı artık tamamlanmış olsa da, tokenlerin bir bölümü hala beklemede durmaya devam ediyor. Henüz teyit edilmemiş olsa da bunların önümüzdeki ayın sonlarına doğru satışa sunulması bekleniyor.

Bloomberg’e göre Pantera, 250 milyon dolar değerinde kilitli Solana’yı FTX’ten satın almak üzere bir fon oluşturmak için yatırımcılardan para topluyordu. Phoenix Digital de benzer bir strateji için fon toplamayı hedefliyordu, ancak iki kaynağa göre teklif hayata geçmedi. FalconX de FTX’e e büyük bir teklif yapmak için fon topluyordu.

Galaxy Asset Management, Solana tokenlerine ek olarak, öncelikle Solana ve Ethereum’a dayanan ve toplam değeri yaklaşık 211 milyon dolar olan 42 token daha satıyor. Bunlar arasında 29.4 milyon dolarlık GT, 23 milyon dolarlık ATLAS, 23 milyon dolarlık Shadow Token ve 20 milyon dolarlık Bitfinex tokeni UNUS SED LEO yer alıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail