HaberlerKripto Para

Futbolcunun Kripto Para Reklamına Düzenleyicilerden Uyarı Geldi!

Kripto para reklamları düzenleyicilerin dikkatinden kaçmıyor.

Kripto para birimlerine yatırım yapmaya karar veren futbolcu Andrés Iniesta, Twitter hesabından İspanyol düzenleyicilerinin dikkatini çeken bir paylaşım yaptı.

25 milyon takipçisi bulunan yıldız futbolcu, paylaşımına kripto para borsası Binance’yi etiketlediği ve işlem yaptığı resimleri koyarak “Binance ile kriptoya nasıl başlayacağımı öğreniyorum” yazdı.

Kariyerinin çoğunluğunu Barcelona futbol kulübünde geçiren Andrés Iniesta’nın Binance paylaşımı İspanya’nın Ulusal Menkul Kıymetler Piyasası Komisyonu’ndan (CNMV) bir uyarı aldı.

CNMV, Iniesta’nın paylaşımının altına yaptığı yorumda, kripto para birimlerinin düzenlemeye tabi olmadığını ve bazı risklere sahip olduğunu söyledi.

İspanyol düzenleyici kurum ayrıca Iniesta’dan kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve başkalarına tavsiye etmeden önce bu konuda iyice bilgi edinmesini istedi.

Futbolcu Andrés Iniesta’nın paylaşımın altına CNMV’nin uyarısı dışında takipçileri tarafından da reklam yaptığı için kınama mesajları geldi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu