Kripto HaberleriBitcoinG7 Zirvesi Sonrası Bitcoin'de Düşüş

G7 Zirvesi Sonrası Bitcoin’de Düşüş

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

G7 zirvesi bugün Fransa’da 2. gününde son buldu. Henüz siyasiler görüşmelere devam etse de bir sürpriz gelişme yaşanarak Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif’i resmi G7 zirvesi öncesinde Fransa’ya çağırdığı ve G7 devam ederken İran hükümetinin uçağının Fransa’ya G7 zirvesinin yapıldığı kente indiği tüm dünya basınında gündeme geldi.

Bu gelişmeler sonrasında kripto paralar 300 dolar değer kaybetti. Piyasaların kapalı olduğu Pazar gününde ABD Doları alan yatırımcı sayısının G7 zirveside yaşanan gelişmeler sonrasında döviz cinsinden paralara yatırım yaptıkları tahmin ediliyor.

Kripto para yatırımcılarının bugün gün içerisinde düşüş yaşanmasına rağmen 10.000 dolar seviyesinde bulunan Bitcoin’e ilgisi durmadan yükselmekte.

Bitcoin’i yükseltecek en önemli faktörler bu tür görüşmeler olsa da bu görüşmelerde son birkaç seferdir Bitcoin düşüş eğilimi göstermeyi sürdürüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları