Bitcoin

G7 Zirvesi Sonrası Bitcoin’de Düşüş

Bitcoin fiyatı G7 zirvesinin 2. gününün tamamlanması ile düşüş gösterdi.

Nexo

G7 zirvesi bugün Fransa’da 2. gününde son buldu. Henüz siyasiler görüşmelere devam etse de bir sürpriz gelişme yaşanarak Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif’i resmi G7 zirvesi öncesinde Fransa’ya çağırdığı ve G7 devam ederken İran hükümetinin uçağının Fransa’ya G7 zirvesinin yapıldığı kente indiği tüm dünya basınında gündeme geldi.

Bu gelişmeler sonrasında kripto paralar 300 dolar değer kaybetti. Piyasaların kapalı olduğu Pazar gününde ABD Doları alan yatırımcı sayısının G7 zirveside yaşanan gelişmeler sonrasında döviz cinsinden paralara yatırım yaptıkları tahmin ediliyor.

Kripto para yatırımcılarının bugün gün içerisinde düşüş yaşanmasına rağmen 10.000 dolar seviyesinde bulunan Bitcoin’e ilgisi durmadan yükselmekte.

Bitcoin’i yükseltecek en önemli faktörler bu tür görüşmeler olsa da bu görüşmelerde son birkaç seferdir Bitcoin düşüş eğilimi göstermeyi sürdürüyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı