Kripto HaberleriBitcoinGalaxy: Bitcoin Asla 3.000 Dolara Düşmeyecek!

Galaxy: Bitcoin Asla 3.000 Dolara Düşmeyecek!

Takip et

Twitter’da Galaxy adını kullanan ve kripto para analisti olduğunu belirten ünlü isim, Bitcoin fiyatının asla 3.000 dolar seviyesine düşmeyecek olduğunu ve kripto para fiyatlarının beklenenden daha iyi seviyeleri görecek olduğunu ifade etti. Bitcoin fiyatının yükselecek olduğunu ve büyük bir rallinin başlayacak olduğunu belirten Galaxy, düşük seviyelerde iken Bitcoin alan insanların şanslı ve kazançlı çıkacaklarını açıkladı. Bitcoin Cash hard forkuna bağlı ve sonrasında yaşanan düşüşler nedeni ile Bitcoin beklenmedik düzeyde düşüş göstermiş ve 3.000 dolar seviyesine kadar düşüş yaşamıştı.

Bazı kripto para analistleri o dönemde 2.000 dolar ve 1.260 dolara kadar düşüş olacak olduğunu iddia etmiş ve Bitcoin fiyatının beklenenden çok daha kötü seviyeleri görecek olduğunu açıklamışlardı. Bitcoin fiyatının düşmesi ile birlikte yatırımcılar paniklemiş ve panik satışlar başlamıştı. Bitcoin’i 10 bin dolar seviyesine çıkaracak gelişmelerden birisi olarak milyonlarca dolar yatırıma sahip yatırımcıların kripto para alacak oldukları iddiası o dönemde tekrar bir karmaşa yaratmıştı.

Galaxy, herkesin kripto para birimlerinin düşüş yaşayacak olduğunu düşünebilecek olduğunu ve kripto para fiyatlarının tekrar 3.000 dolara düşecek olduğunu bekleyenlerin daha çok beklemesi gerekebileceğini ve tekrar asla 3.000 dolar seviyesine düşmeyecek olduğunu açıkladı.

Bitcoin fiyatının Nisan ayından sonra ralliye başlayacağını ve toparlanma eğilimi göstererek yükselecek olduğunu ifade eden Galaxy, ”Bitcoin fiyatı Nisan ayında başlayacak ralli ile birlikte kripto para birimi Bitcoin’in değerinin çok daha fazla arttığını görebilecek.” dedi. Bitcoin fiyatındaki düşüşlerin bir süredir panik satışlara sebep olacak kadar fazla olmaması sayesinde fiyatlar çok değişmiyor olsa da yatırımcıların 4.200 dolardan sonra 3.900 dolara düşüş olması ve bu seviyede denge kuran Bitcoin’in 4.000 dolar direncini kırıp kıramayacak olduğu konusunda bazı endişeye sahipler.

Bitcoin fiyatındaki olası düşüşlerin yaşanmayacak olduğunu açıklayan Galaxy, Nisan ayından sonra kripto para birimlerinin ve kripto para sahiplerinin beklenen boğa koşusu rallisini görecek olduğunu düşünüyor. Nisan ayından sonra Bitcoin’in fiyatında ne kadar artış olacağını ve hangi seviyeye kadar yükseleceğini ve 2019 yılı içerisinde Bitcoin’in rekor kırıp kırmayacağı ise Galaxy cephesinde yanıt bulamayan sorulardan.

Yatırımcılar ise Galaxy’nin kripto para birimi fiyatlarının yükselecek olduğu açıklamasınına arkasında ne olduğunu açıklamasını istiyor.

Bitcoin 2019’da ne kadar yükselebilir?

Kripto para birimlerinin 2019 yılında ne kadar yükselecek olduğu veya rekor kırıp kırmayacak olduğu hakkında yatırımcılar merakla sorularına yanıt arıyorlar. Bitcoin fiyatının ne kadar yükseliş yaşayabilecek ve rekor kırıp kırmayacak olduğu hakkında ise 2019 yılında neredeyse doğru konuşan kripto para analistlerinin tamamına yakını 20 bin dolar rekorunun kırılamayacak olduğu ve rekor seviyesinin bu sene sonunda görülmeyecek olduğunu iddia ediyorlar.

Bitcoin fiyatının rekor kıracağını ve yıl sonunda rekor kırmış olacağını iddia eden kripto para analistlerine göre ise Bitcoin 20 bin doları bu sene sonuna kadar geçmiş olacak ve fiyatında beklenmedik bir yükseliş olacak. Bitcoin fiyatındaki değişimin bu yıl içerisinde çok yavaş ilerleyecek olduğunu ve fiyatların hemen rekor kırabilecek seviyeye gelemeyecek olduğunu düşünen kripto para analistlerine göre ise kripto para fiyatlarındaki değişimin Haziran ayından hemen sonra başlayabilecek olduğunu belirtiyor.

Nisan ayından sonra ise Galaxy’nin iddiasına göre kripto para birimi Bitcoin rekor seviyelerini görmüş olmayacak ancak her bir adımı rekora koşacak bir yükseliş yaşamış olacak.

Nisan ayında Galaxy’nin Bitcoin eviyesi hakkında belirttiği yükseliş başlamaz ise yatırımcılar için bazı psikolojik olarak beklediklerini bulamama sorunu ile karşılaşabilirler. Yatırımcıların bu ve buna benzer ”yükselecek, düşecek” önerilerine göre hareket etmemesi öneriliyor ve kendi kararlarını kendileri vermeleri gerekiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları