binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinGeliştiriciler, Bu Altcoin Ağında Sorun Olduğunu Duyurdu

Geliştiriciler, Bu Altcoin Ağında Sorun Olduğunu Duyurdu

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önde gelen blockchain ağlarından Hedera geliştiricilerinin yönettiği HBAR Vakfı, ağ düzensizlikleri nedeniyle farklı merkeziyetsiz uygulama (DApp) platformlarının ve kullanıcıların olumsuz etkilediğini duyurdu.

Hedera ağını kullanan platformlar arka arkaya yaptıkları paylaşımlar ile topluluğu sorundan haberdar etti. Ağ köprüsü projelerinden hashport, akıllı sözleşmelerde yaşanan usulsüzlük problemi nedeniyle faaliyetine geçici olarak ara verdi.

Hedera ekosisteminde faaliyet gösteren merkeziyetsiz borsa (DEX) girişimi Pangolin ise kullanıcıların paralarını platformdan çekmesini tavsiye etti.

“Hedera ağında yaşanan bazı düzensiz faaliyetler nedeniyle Hashport köprü hizmetini durdurma kararı aldı. Biz ise Pangolin havuzlarında tuttuğunuz kripto paraları derhal kendi hesabınıza aktarmanızı öneriyoruz. Daha fazla bilgi alır almaz sizleri bir daha haberdar edeceğiz.”

HBAR vakfı ise etkilenen platformlar ile iletişim halinde olduklarını, sorunun çözümü için büyük çaba sarfettiklerini açıkladı.

TVL Değeri %25 Düştü!

Hedera ile ilgili yaşanan olumsuz gelişmenin ardından ağda kilitlenen kripto paraların toplam değeri bir anda %25 düşerek 26.5 milyon dolara geriledi.

Kötü haberlerden ekosistemin yerel tokeni de olumsuz etkilendi. Yaklaşık bir aydır serbest düşüşte olan HBAR bugün hem olumsuz haberler hem de piyasanın genel düşüşü sebebiyle %5,50 değer kaybına uğradı ve 0.056 dolardan işlem görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail