Bitcoin

George Floyd Eylemleri Sürüyor: Bitcoin Yükselişte

Piyasa hacmi ve fiyatı yükselmeye devam ederken, yatırımcılar kripto para birimlerine ilgiyi daha fazla arttırıyor.

ABD ve Avrupa son dönemde sokaklarda çıkan isyanlar ile gündeme gelmekte. Kripto para birimi yatırımcıları bu dönemde kaos yaşanan dünyada neler olacağını, en güvenilir yatırımın hangisi olacağını düşünürken George Floyd’un öldürülmesinin hemen akabinde kripto para birimlerinin değer kazanması yatırımcıları buruk bir sevinç yaşamalarına sebep oldu.

ABD’li yatırımcılar bugün günün başlaması ile birlikte 200 doların üzerinde değer kazanan Bitcoin güncel piyasa fiyatının özellikle daha fazla artabileceğini düşünürken, ABD merkezli kripto para birimi yatırımcılarının George Floyd eylemlerinden ötürü yatırımlarını büyük oranda arttırdıkları belirtildi.

George Floyd’un ölümü dünya genelinde dolar kuruna ilginin azalmasına sebep olan gösterilere sebep oldu. Ancak bu durumun gösterilerden sonra düzelmesi ve kripto para satışlarının daha fazla artabileceği belirtildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu