binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinGerilemeyle Birlikte Donald Trump'ın Altcoin Varlıkları da Eridi! İşte Trump'ın Zararı

Gerilemeyle Birlikte Donald Trump’ın Altcoin Varlıkları da Eridi! İşte Trump’ın Zararı

Kripto para piyasasında yaşanan son gerilemeyle birlikte eski ABD Başkanı Donald Trump'ın varlıkları da eridi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bugün kripto para piyasasında yaşanan büyük düşüş ile birlikte eski ABD Başkanı ve aynı zamanda bir sonraki seçimde de Cumhuriyetçilerin adayı olan Donald Trump’ın memecoin varlıklarında büyük gerileme görüldü.

Veriler, Donald Trump’ın sahip olduğu memecoinlerden bugün 12 milyon dolarlık bir kayıp yaşadığını gösteriyor.

Trump’ın cüzdanında bulunan memecoinler geçtiğimiz haftadan bu yana büyük ölçüde erimiş durumda. Geçtiğimiz hafta boyunca yaşanan düşüşler ile birlikte eski başkanın memecoinlerinin toplam değeri 33.15 milyon dolardan mevcut durumda 11 milyon dolara kadar geriledi.

İlgili Haber  Tether'dan (USDT), 1 Milyar Dolarlık Yatırım Açıklaması

Kripto para cüzdanındaki en büyük varlık olan TROG, bu süreçte değerinin %90’ını kaybetti. Trump’ın cüzdanında söz konusu altcoinden 24.7 milyon dolar bulunurken değer kayıplarıyla birlikte şu anda yalnızca 2.72 milyon dolarlık bir TROG varlığı bulunuyor.

Bununla birlikte söz konusu memecoinlerin hiçbirinin Trump’ın kendisi tarafından satın alınmadığını da unutmamak gerekiyor. Bu varlıklar, projelerinin dikkat çekmesi amacıyla çeşitli kripto para geliştiricileri tarafından Trump’a gönderilmiş tokenlerden oluşuyor.

Son zamanlarda özellikle ABD seçimlerinin yaklaşmasıyla birlikte politika temalı altcoinlerde bir popülerlik artışı gerçekleşmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail