Bitcoin

Goldman Sachs: Bitcoin Fiyatı 13.971 Dolar Olacak

Goldman Sachs yeni Bitcoin tahmini açıkladı.

Goldman Sachs tahminine göre kripto para birimi Bitcoin’in değeri artacak. Kripto para birimi yatırımcılarının beklediklerinden çok daha iyi şeyler olabilecek olduğunu iddia eden Goldman Sachs’a göre Bitcoin fiyatındaki 13 bin dolar seviyesine kadar olacak artış kademeli olacak. Bitcoin fiyatını yükseltebilecek olan etkenler arasında ilk sırayı alan balinaların bu konuda en iyi rolü oynamaları bekleniyor.

12.916 dolar seviyesine yükselmesinden bir süre sonra 13.971’e çıkacak olduğu iddiası ortaya atılan en büyük kripto para birimi Bitcoin’in kısa vadede yatırımcılarına kazandırması bekleniyor. Goldman Sachs’ın iddialarının ne kadar doğru olduğu konusunda %100 doğru olması mümkün olmayabilir ancak yatırım devi bankanın Bitcoin fiyat tahmini hakkında ortaya atmış olduğu bu iddialar çok önemli.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu