Kripto HaberleriBitcoinGoldman Sachs Bitcoin'i Sevdi, İkinci İşlem Gerçekleştirildi!

Goldman Sachs Bitcoin’i Sevdi, İkinci İşlem Gerçekleştirildi!

Takip et

Wall Street devi Goldman Sachs geçtiğimiz Mart ayında kendileri için de bir ilk olan Bitcoin (BTC) opsiyon ticaretini gerçekleştirmişti.

Bu işlemi en büyük kripto fon yöneticilerinden biri olan Galaxy Digital aracılığıyla yapmıştı.

İlgili Haber
ABD'de Bir İlk! Goldman Sachs Doğrudan Bitcoin Ticareti Yaptı!

Kripto para sektöründeki yerini sağlamlaştırmaya devam eden Goldman Sachs şimdi de Asya kıtasında ilk Bitcoin vadeli işlemlerini gerçekleştirdi.

Goldman bu işlemini, aracı kurum BGC Partners’ın bir yan kuruluşu olan GFI Securities LLC aracılığıyla gerçekleştirdi.

Asya piyasalarında CME Group Bitcoin opsiyon sözleşmelerinin ilk aracılı blok ticaretinin Cumberland DRW LLC (“Cumberland”) ve Goldman Sachs arasında yapıldığı bildirildi.

Aracı kurum BCG’nin Asya Pasifik CEO’su Brad Howell, Goldman Sachs ve Cumberland arasında gerçekleşen işlemle ilgili şunları söyledi:

“Asya’da CME Group aracılığıyla listelenen ilk kripto para vadeli işlem ve opsiyon blok ticaretini yürütmek için Cumberland ve Goldman Sachs ile ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz .

Bu işlem, BGC’nin kripto para birimi teklifini genişletmeye ve hızla gelişen bu varlık sınıfını geliştirmede küresel ortaklarla çalışmaya olan bağlılığını gösteriyor.”

Hatırlanacağı üzere Goldman Sachs Bitcoin opsiyon ticaretinden sonra müşterileri için Ethereum (ETH) opsiyon ticareti (OTC) sunmayı planladıklarını açıklamıştı.

İlgili Haber
Goldman Sachs Bitcoin'den Sonra Ethereum Ticaretine Hazırlanıyor!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları