Kripto HaberleriEthereumGoldman Sachs Eski Yöneticisi: Uzun Vadeli Yatırım Yapacaksam Sadece Bu Coini Alırım!

Goldman Sachs Eski Yöneticisi: Uzun Vadeli Yatırım Yapacaksam Sadece Bu Coini Alırım!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Goldman Sachs’ın eski yöneticisi Raoul Pal, kısa süre önce verdiği bir röportajda kripto varlıkları değerlendirdi.

Ethereum fiyatını yakından takip eden Pal, ETH’nin bu yılı 15.000 ya da 10.000 dolara yakın bir değerle bitireceğine inandığını dile getirdi.

Pal ayrıca Ethereum’un az bir olasılıkla da olsa yaza kadar 40.000 dolara ulaşmasının da mümkün olabileceğini ifade etti ancak asıl inancının 2. en değerli kripto para biriminin en geç mart ayına kadar  20.000 doları görmesi olduğunu söyledi.

Öte yandan Ethereum’un birden fazla iyi rakibi olması konusunda herhangi bir endişeye sahip olmadığını da belirten Pal, zamanla Bitcoin’in de Ethereum’un da hatta Solana’nın da mevcut hakimiyetlerinin son bulacağına inandığını söyledi ve “Ben ETH insanı değilim. Ben sadece kripto maksimalistiyim.” diye konuştu.

Ethereum’un Hakimiyeti Düşecekse ETH’ye Neden Bu Kadar Çok Yatırım Yaptı?

Röportajın devamında sorulan şu soru ise oldukça manidardı: “Ethereum hakimiyeti madem düşecek peki, o zaman ETH’ye neden bu kadar fazla yatırım yaptınız?”

Pal’ın bu soruya yanıtı ise şöyle oldu:

Solana’nın döngüde ETH’den daha iyi performans göstereceğini düşünüyorum ancak Terra’nın da ETH’den daha iyi performans göstereceğini de düşünüyorum. Neden bütün paramı bunlara yatırmıyorum? Çünkü ortada tam bir netlik yok, ağ etkileri çok belirgin değil. Bu nedenle daha küçük bahisler peşindeyim… Önümüzdeki 10 yıl içinde tüm alan 100 kat artış sağlayacak. Böylece birçok farklı coini destekleyebilir ve para kazanabilirsiniz. Ancak yine de uzun vadeli olarak (örneğin 7 yıl) herhangi bir kripto varlığı elimde tutmam gerekirse tercihimi Ethereum’dan yana kullanırdım.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları