BitcoinHaberler

Goldman Sachs: “Kripto Para Borsalarının 4. Çeyrek Kârlılıkları Boğa Sinyali Verebilir!”

Kripto para platformlarının 4.çeyrek karlılıkları takip edilecek.

ABD’li banka Goldman Sachs, kripto para ticareti platformlarının 4.çeyrek kârları konusunda oldukça iyimser olduğunu paylaştı.

Sachs tarafından hazırlanan raporda, önceki çeyreğe göre Coinbase’in gelirlerinin %62, Robinhood’un ise %18 oranında artmış olabileceği belirtildi.

Goldman Sachs’ın bu beklentisinin altında 4. çeyrekte Bitcoin’de gelen yeni ATH ve perakende yatırımcı ilgisi etkili oldu. Bu artışın dolaylı yoldan yeni bir rallinin başlangıcını ateşleyebileceği ifade edildi.

Banka tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

Coinbase

Çeyrek boyunca Shiba Inu’daki büyük hacimler, güçlü perakende ticaret hacimlerinin göstergesidir.  Coinbase’i “kripto ekosistemine maruz kalmanın mavi çip yolu” olarak görmeye devam ediyoruz.

Robinhood

İyileştirilmiş perakende faaliyet oranları ve daha yüksek kripto hacimleri nedeniyle bir atılım bekliyoruz. Temel hususlarda temkinli olmaya devam ediyoruz. Son performans nispeten düşük bir çıta oluşturuyor. Şirket, pozitif hesap büyümesine geri dönebilirse, hisselerin bir rahatlama rallisine hazır olabileceğini düşünüyoruz.

Silvergate Capital

Şirketin çeyrek içi güncellemesinin 30 Kasım’a kadar ortalama 12,9 milyar dolarlık mevduat bakiyesi ile güçlü bir büyüme gösterdiğine dikkat çekerek “sağlam bir üst sıra vuruşu” öngörüyoruz. Daha az alfa yükselişi görüyor ve hisselerin bir kripto beta ile daha fazla işlem yapmasını bekliyoruz . 190$ fiyat hedefine ~%48 artışla mevcut seviyelerde riskin yukarı yönlü olduğunu düşünüyoruz.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu