EthereumHaberlerKripto Para

Goldman Sachs Müşterilerini Ethereum (ETH) İle Buluşturacak!

Goldman Sachs müşterilerine Galaxy Digital Ethereum Fonu'na erişim imkanı sunuyor.

ABD’li yatırım bankası Goldman Sachs , müşterilerinin kripto para endüstrisine daha fazla erişim sağlaması için Galaxy Digital’in Ethereum (ETH) fonuna bağlanıyor.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) sunulan belgelere göre, Goldman Sachs müşterilerine Galaxy Digital’in ETH fonuna aracılığıyla ikinci en büyük kripto para birimine yatırım yapmalarına imkan tanıyor.

ABD’li banka yaptığı duyuruda, ETH fonuna getireceği yeni müşteriler için “tanıtım ücreti” alacağını söyledi. Ancak bankanın ne kadar tanıtım ücreti alacağı açıklanmadı.

Goldman Sachs müşterilerinin tam olarak ETH fonu aracılığıyla ne kadar satın alma işlemi yaptığı belli olmasa da minimum yatırım tutarının 250.000 dolar olduğu belirtildi.

SEC’e sunulan dosyada Galaxy’nin ETH Fonu’nun başlangıcından bu yana 50,5 milyon doların üzerinde satış yaptığı belirtildi.

Goldman Sachs & Galaxy Digital Ortaklılığı!

ETH Fonu işbirliği, Goldman Sachs’ın Galaxy Digital ile ilk ortaklığı değil. Zira geçtiğimiz Haziran ayında Goldman Sachs ile Galaxy Digital likidite anlaşması yapmışlardı.

Bu anlaşma doğrultusunda Galaxy Digital’in likidite sağlaması ile banka CME Group Bitcoin vadeli işlemleri aracılığıyla Bitcoin (BTC) vadeli işlemleri sunmaya başlamıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu