Kripto Para

Google Aramalarında Bitcoin Yeniden Rekor Kırdı, Sebebi: Düşüşler!

Google, Bitcoin aramalarındaki yükselişi ortaya çıkardı. Sebebi ise yükselişler değil, düşüşler.

Google Trends servisinde herkesin görebileceği istatistikler Bitcoin aramalarında rekorlar kırıldığını doğruladı. Bir süre önce kripto para fiyatlarında yükselişlerin yaşandığı Ocak ayında tarihi rekor kırmış ve kripto para fiyatlarındaki yaşanan artışa bağlı olarak tüm dünyada ”Bitcoin ne kadar oldu, kripto para nedir, kripto paralar ne kadar yükseldi?” aramaları birbiri ardına yapılmıştı. Bitcoin sahipleri yükselişler sonrasında Bitcoin ne kadar artacak? Araması yaparken 6 aylık rekor kırıldı ve Google Trends servisinin yayınladığı grafik analizi birçok kripto para ile ilgili kelimede fiyat artışlarının olduğunu ortaya koydu.

HODL, Blockchain kelimelerinde Şubat ayından bu yana rekor kırıldı

HODL, Blockchain ve benzer kripto para ile ilgili olan kelimelerin aramaları da Şubat ayından bugüne kadar geçen sürede tekrar rekor kırdı. Bitcoin aramalarının bu sefer rekor kırmasının sebebi olarak Amerikan kripto para medyasına göre yayınlanan ”Bitcoin düşüyor” haberlerinin etkisi çok büyük iken, sadece kripto para sitesi değil, tüm haber sitelerinde ve blog sitelerinde Bitcoin düşüşüne dair içeriklerin yayınlanması da bu yükselişlerde etkili oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu