Haberler

Google Para Çevirme Aracına Kripto Paraları Ekledi

Google’ın para çevirme aracı olan ve arama kısmında dolar yazıldığında TL’ye çeviren aracı bugün kripto paraları bünyesine dahil etti. Sistem otomatik olarak bir kullanıcının Bitcoin yazması durumunda o dakika ortalama BTC fiyatının ne kadar olduğunu en üst sırada kullanıcıya bildirmesi ile ünlü ve bu sayede kolaylık sunması ile dikkat çeken bir özellik. Yatırımcıların sık sık Bitcoin fiyatına baktıkları göz önüne alındığında bu özelliğin kullanılması ve Bitcoin aramalarının daha fazla artmasında etkili olacağı tahmin ediliyor.

Kullanıcılar istedikleri her zaman BTC veya Bitcoin yazmaları durumunda Google.com’da o kripto para biriminin karşılığının kendi para birimi cinsinde ne kadar olduğunu görebilecek ve dolar üzerinden BTC fiyatını anlayabilecekler.

Google Kripto Paraları Seviyor

Google bir teknoloji devi olarak kripto paralar konusunda en ufak adım atmıyor şeklinde görünmesine rağmen şirket bünyesinde kripto paralar ile ilgili bu tür küçük ama önemli adımlar, kripto paraların durumu ve ayarlaması ile ilgili birçok adım atılıyor. Bu adımlar kullanıcılara ise yansıtılmadan yapılıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu