BitcoinHaberler

Google’dan Bitcoin ve Kripto Paralara Yönelik Hamle! “(BTC), ETH, LTC”

Bitcoin ve Kripto aramaları giderek artıyor.

Bitcoin ana akım olma yolunda emin adımlarla ilerlerken şirketler kripto paralara olan ilgiye duyarsız kalamıyor.

Dünyada artan para arzıyla birlikte yüksek enflasyon riskiyle karşı karşıya olan dev ekonomilerden kaçış devam ediyor. Birçok kurumsal şirket ve bireysel yatırımcı varlıklarının değerini korumak için Bitcoin gibi dijital varlıklara yöneliyor.

Bu kaçışın ve arayışın farkında olan büyük şirketler sistemlerini insanların bu arayışlarına göre dizayn etmeye devam ediyor.

Bir zamanlar Bitcoin haberlerini trendlere almayan ve Bitcoin için sansür uygulayan Google da bu duruma duyarsız kalmadı.

Google tarafından finansa ve ekonomiye ilişkin verilerin paylaşıldığı “Google Finans” artık özel bir sekmeye sahip.

Kullanıcıların ülke para birimlerini ve pazarlarını karşılaştırabilecekleri 4 ana başlığın yanına “Kripto” başlığı da eklendi. Bu durumun “Kripto ve Bitcoin” kelimelerinin Google Finans’ta en çok aranan kelimeler arasında yer almasından kaynaklandığı düşünülüyor.

Başlık altında Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash öncelikli olarak yer aldı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu