Altcoin

Gözde Meme Token Bu Söylentiyle Fırladı: Büyük Ralli Kapıda Mı?

Son zamanların gözde meme tokenlerinden biri Twitter'da dolaşan söylentiyle güçlü bir ralli yaşamayı başardı.

Bugün Twitter üzerindeki birkaç fenomenin attığı Tweet’ler ile beraber meme token ApeCoin’de (APE) güçlü bir ralli başladı.

Bilindiği üzere ApeCoin, dünyanın en popüler NFT koleksiyonu olan Bored Ape Yacht Club (BAYC) geliştiricileri tarafından kısa bir süre önce piyasaya sürülmüştü.

Söylentilere Göre Meme Token ApeCoin’in Metaverse Arsa Satışları Yakında Başlayacak

Twitter fenomenlerinin yaptığı spekülasyona göre, BAYC koleksiyonunun arkasındaki geliştirici ekip olan Yuga Labs, “Otherside” isimli Metaverse projesi için arsa satışına başlayacak ve bu arsa satışı da APE üzerinden fiyatlandırılacak.

Yuga Labs konuyla ilgili olarak sorulan sorulara bu yazının yazıldığı anlarda cevap vermiş değil.

Mevcut verilere göre APE fiyatı son 24 saatte gerçekleştirdiği yaklaşık %23’lük ralli ile birlikte 16.25 dolardan işlem görüyor.

Bununla birlikte CoinGecko verilerine göre meme tokenin son 30 günde %68’in üzerinde değer kazanması da dikkat çekiyor. APE’in toplam piyasa değeri bu hafta 4.6 milyar dolara kadar yükseldi.

ApeCoin’in yaşadığı son ani yükselişi gösteren fiyat zaman grafiği.

Mart ayında piyasaya sürülen APE token projesi ile birlikte projenin geliştirici şirketi Yuga Labs, “ApeCoin’in tüm yeni ürün ve hizmetler için kullanılacak ana token haline getirileceğini” açıklamıştı.

Bununla birlikte şirketin Metaverse projesi “Otherside” hakkındaki bilgiler ise sınırlı. Yuga Labs tarafından yayınlanan fragmanlarda popüler NFT koleksiyonları olan Cool Cats, Nounz ve Toadz’dan bazı karakterler görülebiliyor. Bu NFT koleksiyonlarının da taban fiyatı bu hafta yükselişe geçti.

Ancak bu bilgilerin henüz Yuga Labs tarafından doğrulanmadığını ve kripto para dünyasında spekülasyonların çok yaygın olduğunu da unutmamak gerekiyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu