BitcoinHaberlerXRP

Grayscale 1 Milyar Dolar Daha Bitcoin (BTC) Aldı! Her Şeye Rağmen XRP’lerini Satmıyor!

Grayscale'den dudak uçuklatan Bitcoin alımı, XRP'lerini de satmıyor...

Bitcoin‘de harika bir hafta sonu ardından, yeni yıl arefesinde güzel haberler gelmeye devam ediyor.
Bu sene BTC‘de görülen fiyat artışlarında, en büyük role sahip kurumsal şirketlerden birisi olan dijital varlık yönetimi şirketi Grayscale, son twitinde elindeki kripto paraların 19 milyar dolarlık değere ulaştığını belirtti.

Başlıca Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Bitcoin Cash (BCH) gibi kripto paraları bünyesinde bulunduran şirket, son güncellemelerinde yönetim altındaki net Bitcoin (BTC) miktarının değerini 16.3 milyar dolar değerine ulaştığını açıkladı.

24 Aralık’ta şirketin elindeki BTC’lerin değeri 14 milyar dolardı. Bu verilere göre Grayscale arada geçen 4 günlük süreçte yükselişleri de hesaba katarsak yaklaşık 1 milyar dolar değerinde daha Bitcoin alımı gerçekleştirdi.

Aldığı Bitcoin’lerin değer artışları göz önüne alındığında servetine servet katan ünlü yatırım şirketi, devasa alımlarına devam edecek gibi görünüyor.

SEC tarafından açılan dava sonrası XRP zor günler geçiriyor. Birçok borsadan delist haberleri gelmesine ve büyük şirketler XRP ile anlaşmalarını fesh etmesine rağmen, Grayscale’in XRP pozisyonlarını hatırı sayılır düzeyde elinde tuttuğu gözlemleniyor. Dava süreci öncesi elinde 18.6 milyar dolar değerinde XRP tutan şirketin, bugün 11.2 milyar dolarlık XRP varlığı bulunuyor. O günden bugüne XRP’de yaşanan değer kayıpları düşünüldüğünde, şirketin sahip olduğu XRP miktarında azalma olmadığı dikkat çekiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu