Kripto HaberleriAvalancheGrayscale Avalanche Fonu Kuruyor! AVAX'ta Sıradaki Hedef Ne?

Grayscale Avalanche Fonu Kuruyor! AVAX’ta Sıradaki Hedef Ne?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Emin Gün Sirer’in kurucusu olduğu Avalanche (AVAX) yeni ortaklıklarla büyümeye devam ederken, kurumsal yatırımcıların da dikkatini çekti.

Kurumsal yatırımcıların kripto para birimlerine açılan kapısı konumunda olan en büyük kripto para fonu Grayscale’in Avalanche Trust adında yeni bir fon başlatmak için hazırlıklar yaptığı iddia edildi.

6359722 numaları dosya numarası ile oluşturulan kayıt, AVAX yatırımcılarında büyük heyecan oluşturdu. 

Daha önceki başvurularda olduğu gibi, bu kayıt Grayscale’in AVAX fonunu başlatacağına ilişkin kesinlik sunmaz. Bu noktada bir hazırlık olsa da Grayscale’in bu fonu piyasaya sürüp sürmeyeceği bilinmiyor.

Ancak bu hazırlık süreci dahi AVAX’ın büyük oyuncuların dikkatini çektiğini gösteriyor.

Şu sıralar 17 milyar dolarlık piyasa değeri ile en büyük 13. kripto para birimi olan AVAX 77$’dan işlem görmeye devam ediyor.

21 Ekim tarihli analizimizde belirttiğimiz üzere AVAX 100$ yolculuğunda emin adımlarla ilerliyor.

İlgili Haber
Avalanche'da (AVAX) 100$ Yolculuğu Başlıyor Mu? Bu Kesişime Dikkat!

Bugünkü hareketi ile 80.91$’a ulaşarak ATH’sini tazeleyen AVAX’ın yükselen bir kanal içerisinde hareket ettiğini görüyoruz. 76.50$ üzeri günlük kapanış görürsek yükselişin devam ettiğini görebiliriz.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları