Bitcoin

Grayscale: Bitcoin Yüze 47 Değerlendi

Grayscale açıkladı.

Grayscale isimli bir firma tarafından yapılan araştırmaya göre kripto para birimi Bitcoin’in değeri ABD ve Çin arasında devam eden ticaret savaşı sırasında %47 oranında büyük bir değer artışı yaşadı. Bitcoin fiyatının yükselmeye devam ettiğini açıklayan Grayscale, bu konuda ticaret savaşının ABD ve Çin arasında devam etmesinin gelecekte kripto para birimlerinin fiyatını etkileyebileceğini açıkladı.

Bitcoin fiyatının yükselmesi beklentisi bir süredir devam ediyor olsa da yatırımcılar ABD ve Çin arasında devam eden ticaret savaşının Bitcoin fiyatına ne kadar etkisinin olacağı konusunda meraklı gözlerle bekliyorlar. Bitcoin %47 değer kazanmış olsa da 5-31 Mayıs tarihleri arasında sadece ABD ve Çin arasında ticaret savaşları yaşandığı veya buna bağlı yan etkiler sebebi ile değer kazanmış değil.

Birkaç gün içerisinde %100’den fazla değer kazanabilen Bitcoin için tek yükseliş nedeni olarak ABD ve Çin arasındaki devam eden büyük ticaret savaşlarını görmek doğru değil. Bitcoin fiyatını yükseltecek birçok farklı etken var ve tüm bunlar kripto para birimi piyasasında aktif olarak yatırım sahibi kişilerin etkisi sayesinde olabiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu