binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinGrayscale CEO'sundan Ethereum (ETH) Açıklaması: "Vazgeçmedik!"

Grayscale CEO’sundan Ethereum (ETH) Açıklaması: “Vazgeçmedik!”

Gryascale CEO'su Michael Sonnenshien'dan Ethereum hakkında yeni açıklamalar geldi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Grayscale yakın bir tarihte Ethereum vadeli işlem ETF başvurusunu çekerek piyasada pek çok spekülasyona neden olmuştu.

Grayscale’nin bu hamlesinin ardındaki neden tam olarak bilinmezken Gryascale CEO’su Michael Sonnenshien‘dan yeni açıklamalar geldi.

İlgili Haber  Grayscale'den Kafaları Karıştıran Ethereum (ETH) Hamlesi!

Dün Londra’da Financial Times’ın ev sahipliği yaptığı etkinlikte konuşan Grayscale CEO’su Ethereum‘dan vazgeçmediklerini belirtti.

“Odağımız Spot Ethereum ETF’i!”

Bitcoin’de olduğu gibi Grayscale’in Ethereum Trust’ını (ETHE) spot Ethereum ETF’ine dönüştürmeye odaklanmaya devam edeceklerini belirten Sonnenshien, spot ETH ETF yolundan vazgeçmediklerini vurguladı.

Ethereum vadeli işlem ETF başvurusunu geri çekilmesi hakkında da açıklama yapan ünlü CEO şunları söyledi:

“Grayscale olarak enerjimizi spot ürünlerimize odaklamaya karar verdik. Spot Ethereum ETF için çalışmaya devam edeceğiz.

ETH vadeli ETF başvurumuzu geri çektik çünkü piyasada halihazırda pek çok Ethereum vadeli işlem ETF’i var. Bu ürünler ETH Vadeli işlem ETF piyasasının çoğunluğuna hakim durumda.

Bazen bir ürün için başvuruda bulunmak mutlaka pazara çıkacağı anlamına gelmiyor. Yeri geldiğinde geri çekilmek gerekiyor.”

SEC’in Ethereum Hakkındaki Tutumu Hala Belirsiz!

Grayscale CEO’su SEC‘in Ethereum hakkındaki tutumuna ilişkin belirsizlik olduğunu belirterek SEC’in hala ETH’nin tam olarak menkul kıymet olarak sınıflandırmadığını belirtti.

Bu noktada SEC’in yatırımcı çıkarlarına öncelik vereceğine inandığını belirten Sonnenshein, spot Ethereum ETF’inin onaylanması için çabalamaya devam edeceklerini yineledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail